opruge ???

opruge ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako nabavio sam sportske crvene opruge i sad me zanima kako ce se to ponasati na obicnim amortizerima,spustati necu puno nekih 2 cm
 
Legend
CoA_987 je napisao(la):
e ovako nabavio sam sportske crvene opruge i sad me zanima kako ce se to ponasati na obicnim amortizerima,spustati necu puno nekih 2 cm

tesko da ces naci crvene opruge od 2 cm ;)

obicno su to 40mm ili 60mm, zavisi od proizvodjaca..

ja ti ne bih preporucio da stavljas na "obicne" uljne amortizere.. al et vidi probaj pa ces sam skontati :)
 

IGY

Član
skakat ces po cesti ko loptica
ja skakucem vec skoro pola godine i vec mi je pun k....ca toga
 
Član
Ja imam sportske opruge na Vectri samo ne znam tačno koje, mogu ti rec da skoro nećeš osjetit naginjanje u krivini, al ćeš zato rupe malo oštrije osjetit, al zato auto leži samo tako.
 
Član
Ja također imam crvene gm sportske opruge i monro sport amortizere i svaka neravnina je kao rupa od pola metra :) previse osjetim rupe neravnine sve! I isti slucaj je ko u Igy-a pun mi je ku... toga!
 
Član
i meni je vec pun kura.... ja skakucem vec 5 godina i stvarno mi je dopizdilo,sad maximalno gledam da uzmem neku klasiku i da uzivam u voznji ko covjek!!!
 
Član
Neznam sta da radim auto na stock -ovim djelovima mi izgleda skoro bezze ali ovako se nemoze stvarno neznam sta da radim da ugradim gewide neznam stvarno!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top