Opruge za golf 3

Opruge za golf 3

Pozdrav ljudi! Iman golf 3 gti , vozio sam na svim mogucim sportskim oprugama i znam kako je i sta uuglavnom sve mi je to prenisko jer su najnize 3 cm a s njima mi auto padne 4 ...radim oko 200 km dnevno i to vise ne dolazi u obzir...vec godinu dana vozim na standardnom amortizerima i oprugama...auto je udobno i odlicno za vozit medjutim imam problem auto je naprid previsok i kad netko sjedne nazad jos vise se propne i ako brze vozim po krivinama gubim volan auto izgubim na trenutak upravljivost...znaci zanima me kako spustit auto do maksimalno 2 cm? S cim bi rjesio taj problem? Razmisljam o oprugama i amortizerima od golfa dvice ,da li je to neko radio i koliko ce ga spustit to? Jer sve preko toga mi je previse...svaki savjet dobrodoaao
 
Član
zasto ne stavis ove distance pa da ti ne tone toliko nazad...
Distanceri-za-amortizere-NOVI-_slika_L_17942313.jpg
 
Član
uzmi skrati opruge naprijed za 1 krug ti je dovoljno, isto ti je i sa oprugama od golfa 2 kod mene rodjak je tako uradio
 
Nisam nikaad vozio na kracenim oprugaama,al sam vidio i cuo da skace auto ...al bilo je vise od kruga odrezano...koliko ce skakat ako se odreze samo kedan krug?
 
Top