Opruge za golf 3 treba mi savjet

Opruge za golf 3 treba mi savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja razmisljam o kupovini opruga e sad sam u dilemi koliko je to pametno stavljati na auto s obzirom da je kod mene 1.9D opruge sam nasao u FK katalogu pise da su namjenski za golf 3 mogu li staviti opruge na obične amortizere i sta sa tim dobijam sta gubim ako ću sta zajebati na autu odustajem bolje uložiti u neke druge stvari
 
Član
samo do 40mm mozes stavit opruge na orginalne amortizere sve sta ide preko 40mm trebaju ti skraceni amortizeri...
 
Član
dobro hvala na informaciji svakako i nisam mislio ići nešto pretjerano nisko ipak živim u Bosni hehehehe a putevi kod nas boli glava
 
-40mm je sasvim dovoljno,nece ti zapinjati po normalnim putevima cak i po normalnom makadamu ces se moci voziti(pod normalnim smatram koliko-toliko ocuvan put).pridobices mnogo na stabilnosti na cesti,ali ces izgubiti malo na udobnosti.govorim iz vlastitog iskustva,moje opruge su marke H&R,za te tvoje neznam-isto su dobre,kvalitetne,tako da mislim da ce biti ok.ja sam svoje platio 300km.
i da,kao sto je napisao @335i, samo do -40mm mozes staviti na obicne amortizere;)
sretno
 
Član
Zavisi od proizvodjaca na koje se opruge mogu staviti

ali od FK ja mislim da do -40 mm mogu i na serijske

btw. treba li ti komplet dobrih, bice kod mene od APEX-a pojeftino?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top