Opruge sa pola 9n na skodu fabiu?

Opruge sa pola 9n na skodu fabiu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Mislim da to odgovara, sjecam se kad smo davor i ja trazili za Fabiu. Ali eto opet bolje da neko potvrdi ko zna 100% ;)
 
Član
Ja mislim da bi trebali pasati, to je logika

ali volio bih da neko potvrdi iz prve ruke

p.s. imam opruge za polo 6N dao bi ih pojeftino ako kome bude trebalo

60/40
 
Član
Polo i Fabija imaju 96% identicne ovjese, i rasporede tezina, tako da sve pase koda je z anju radjeno...samo pazi da ne uzmes opruge od dizela pa stavis na benzinca ili slicno ;)
 
Član
Pri kupovini provjeri onda tezinu auta tj Pola ako uzimas od Pola jer je vazna tezina da li ce ti auto leci kako treba ili manje
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Nema sta provjeravat, ista je opruga za 1.4 pola i 1.4 fabiju, isto ko i za tdi-jeve ;)

Ma mislio sam na opterecenje osovine, sve ima lijepo propisano do koliko kg, nije isto penzinac GTI i 1.0i, na to sam mislio

a ja citavo vrijeme pisem Polo 6N a ono covjek postao o Polu 9N...:icon_confused:
 
Član
Damir_ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Nema sta provjeravat, ista je opruga za 1.4 pola i 1.4 fabiju, isto ko i za tdi-jeve ;)

Ma mislio sam na opterecenje osovine, sve ima lijepo propisano do koliko kg, nije isto penzinac GTI i 1.0i, na to sam mislio

a ja citavo vrijeme pisem Polo 6N a ono covjek postao o Polu 9N...:icon_confused:
heh nema veze razumijemo se:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top