Oprema za bicikla - Sarajevo ?

Oprema za bicikla - Sarajevo ?

Član
Vozdrica, ovako, zanima me gdje se u Sarajevu može najpovoljnije nabaviti opreme za bicikl, dakle prednje svjetlo mi ne pada na pamet plaćati 30 KM :) tako da sam zainteresovan samo za najpovoljnije :)

Ovako, zanima me ona torbica koja ide na ram bicikla (nešto kao na prvoj slici ispod), dalje zainteresovan sam za bočicu kao i držač bočice (nešto kao na drugoj slici ispod), onda bih volio imati i brzinomjer (slika broj tri, ovakav ili sličan, bitno da je funkcionalan), od ostalih sitnica volio bih nabaviti naprijed svjetlo, iza takodje svjetlo ili pak samo mačje oko nek bude iza, eventualno blatobrane, neki udoban cic (sjedište) i još neke stvarčice. Svaka pomoć je dobrodošla :)

torbica-bicikl-slika-7047675.jpg


thumbnail.php


bezicni-ciklokompjuter-brzinomjer-bicikl-slika-7160206.jpg
 
Član
zadnje svjetlo,led sa tri nacina rada imas na vilsu,ona prodavnica gdje su bicikla
9km sa baterijom (tu imas sve sto trazis ali sve sto je malo bolje je poskupo,osim ovog zadnjeg svjetla)
prednje svjetlo sa tri nacina rada imas u bingu ali u hadzicima 11km,ima i brzinomjer ali se ne sjecam cijene
u marsu na grbavici imas svega i svacega za biciklo za sitne pare
npr set sa svekljucem,dvije fleke,strugalicom,ljepilom i dva montiraca 2.10km
unutrasnje gume 26 3km...
torbicu i ja trazim :D
 
Administrator
u bingu ja prosle godine kupio flasicu sa nosacem za 2,50 KM...
brzinomjer prije 2 godine kupio u intersportu za 15 KM.

svjetla mislim da mozes kupiti na pijaci...

ovo sto sam naveo je za tuzlu, ali bingo i intersport imas u Sarajevu tako da to nije problem...
 
Član
Cuo sam da ova torbica sa kljucevima, nekom mini pumpicom, onim za ljepljenje gume i sl ima 25 KM u Merkuru (cuo sam, ne i licno provjerio).

Svjetlo ono maleno prednje imas tu u Capriolu, ja sam kupio tamo jos prosle godine, fino uradjeno, bilo negdje oko 10 KM. Zadnjih imas svugdje.

Sto se tice brzinomjera, ak mozes sa ebay naruci, za 10-ak KM nadjes neki NO name, al pravo fin, sa dosta opcija :cool:
 
Član
probaj preko ebay-a narucivati stvari koje su malene i lagane procices dooosta jeftinije pogotovo od kineza svi uzimaju tako da imas sigurno od svjetala milion i torbica kakvih hoces samo nadji top rated seller i stize sigurno ja uzimam tako stvari :D ali ipak ako vozic nocu ispati se neko led svijetlo kavitetnije ipak svijeli bolje i duze traje baterija :D
 
Administrator
http://www.dealextreme.com/c/bike-lights-905?page=1&pagesize=52&pagesort=relevence

evo link... vidi sa mrvom kako ide sa tom stranicom... pricao je da narucuje sa ove stranice i da je free shiping;)
 
Administrator
jbg trebalo bi da ima u intersportu, ako nije preskupa, ali kod mejdana se otvorio bike shop pa tamo pogledaj... morat cu jedan dan da odem tamo da vidim sta ima;)
 
Član
Svijetla imas na pik.ba oko 15 KM prednje+zadnje ,torbicu isto ,ali mislim da je lik u Tuzli koji to prodaje, torbicu u sarajevu imas sigurno u "Prizma Sport", zgrada vize za buducnost, nosac fasice imas u caprilo na vilsonovom ma na pik-u ima svega....
 
Član
Eeee, da se javim, neke stvarčice sam već pokupovao kao što je nosač flašice, torbica, sajla za ključanje, sveključ i slično. Pumpu ispod cica sam dobio još ranije na poklon iz dijaspore. Kupovinu svjetala sam već ugovorio za 13 KM i prednje i zadnje sa baterijama i et... Još brzinomjer i to bi bilo to :)

(ako još šta ne padne na um... dotad - igman + bjelašnica :))
 
Top