OPRAVKA FELGI

OPRAVKA FELGI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:DKako ove Felge dotjerati u red,malo su izgrebane otpala farba i tako te sitnice...kako ih urediti da se SJAJE ko tepsija:D

 
Legend
Imam ja sredstvo za to, kosta 8 KM kupio u VF-u, potrazi bijela boca visine 10 cm ima na njoj slika i sve to kako se koristi, operes felge i opleti poliraj. Sto se tice ostecenja, mora ti to neko prvo obradit sve, nakraju samo bezbojnim.
 

IGY

Član
vodobrusni, osmirglaj, lagano zastiti, ofarbaj predzi bezbojnim i eto ga
jeli to pripremas neki projekat
 
Član
imas kod nas u cerinoj garazi radionicu sljedece okupljanje bi trebo izac na vidjelo projekat ATS Cup
 
Član
jojo je napisao(la):
imas kod nas u cerinoj garazi radionicu sljedece okupljanje bi trebo izac na vidjelo projekat ATS Cup

Hajde malo reklame nece skodit.
Koliko smo strugali za vikend noge me i danas bole. Ali se isplatilo. Cera kao gazda i ja kao pocetnik smo to extra uradili (za prvi put).

P.S. ne smijem zaboraviti Brum Brum-a i Jojo-a koji su pomagali i davali sugestije.
 
Legend
kao sto je edo rekao,presmirglaj,zastiti, lak,i bezbojni......
i ne leti na jeftinije lakove,od kocenja se grije i boja se ruttta.....
 
Član
ako budes to radio imas radnju sikens pune sprejeve i uzmes sprej namjenjen bas za to i no problem 15 KM je taj jedan sprej dosta je za sve 4 felge
 
jojo je napisao(la):
ako budes to radio imas radnju sikens pune sprejeve i uzmes sprej namjenjen bas za to i no problem 15 KM je taj jedan sprej dosta je za sve 4 felge

I moras uzet bezbojni koji ide preko boje i to ti je 23KM a imas one fuserske po 8km al ti to nebi preborucio i ja sam konto sa njima raditi al kad mi je covjek objasno platio sam malo vise al je i kvalitetnije a i ostalo ga je i za jojo-ovu kacigu
 

IGY

Član
enesss je napisao(la):
kao sto je edo rekao,presmirglaj,zastiti, lak,i bezbojni......
i ne leti na jeftinije lakove,od kocenja se grije i boja se ruttta.....

nije edo rekao nego ja :Drekao ali nema veze:icon_cry:
 
Član
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
@jojo: gdje dođe ta radnja sikens ili kako već se zove?

na Cengic Vili 1 kod klasa u crvenoj zgradi od cigle vidjeces upecatnjiva zgradica pravo i tu je ta radnja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top