Opet promjenio auto / Hyundai Elantra

Opet promjenio auto / Hyundai Elantra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja Bengu sam prodao i hairli je otisla... Medjutim imao sam dilemu izmedju Golfa GTI audija a4 2.8 i cadilaca sts sellen 4.6 i na kraju mi pukne film i naleti relativno jeftino auto Hyundai Elantra 2004 godiste 2.0 16v automatic..
Kupim je za $4000 i za sada moze sluziti dok nenadjem neku zvjerku za sebe a inace mogu je sada prodati za 6 k jer ovaj covjek sto mi je prodao je
Bosandjeros nas prijatelj i vraca se zastalno u bih pa mi je zato dao ovako jeftino a inace auto je lampa.. Ali opet Hyundai je ali sta ces moram nesto vozati ipak je bolje nego sierra;)
auto je full oprema elektronski paket sve osim koze i ima na sebi 37 000 predjenih milja...




 
Član
RE: Opet promjenio auto

cekaj ba tek sam ga kupio da mu malo duse izvadimo moro sam nesto kupiti ovdje nemozes ziviti bez auta
 
Legend
RE: Opet promjenio auto

fin je straha,ko nov!
ma sta mijenjaj,sta ce ti azdaje smiri se malo hehe :D
 

JD.

Član
RE: Opet promjenio auto

joj antene veca nego na onim vojnim dzipovima :lol: :lol:

ne bi ja dao bengu za ovo nema tih para, ne bi jeo ali bi je vozio :D
 
Član
RE: Opet promjenio auto

JD. je napisao(la):
joj antene veca nego na onim vojnim dzipovima :lol: :lol:

ne bi ja dao bengu za ovo nema tih para, ne bi jeo ali bi je vozio :D

nije problem u potrosnji nego u benge se malo pojebo ovjes pa je bila nestabilna neisplati mi se praviti pa sam je talno a ovo sam kupio slucajno ispalo je jeftino i sad za sad moze me sluziti dok nekupim auto kako treba ipak je bolje nego sierra ili golf2 ;)
 

JD.

Član
RE: Opet promjenio auto

nemoj na golfa cccc :p :p, trebao si jednog povesti gore, pogotovo dizela, bio bi najbrzi hehe
 
Član
RE: Opet promjenio auto

ovdje dizela nema na mapi ccc..
a golf ovdje i ako vidis dvojku zna se samo vozaju GTI nista drugo od dvica mada neznam u drugim state kakva je situacija
 
Član
RE: Opet promjenio auto

Cim sam vidio temu prepostavljao sam da je xr4iboy hhehe,neka je sa srecom drug lijep autic pravo;-)
 
Član
RE: Opet promjenio auto

aaaaaaaaaaaaaaa tebe! Pa ti to stvarno mjenjas k'o ja cipele!:) Ma samo nek' se kotrlja! pozzz
 
Član
RE: Opet promjenio auto

addo je napisao(la):
aaaaaaaaaaaaaaa tebe! Pa ti to stvarno mjenjas k'o ja cipele!:) Ma samo nek' se kotrlja! pozzz

gdje necu kad sam dobar na autu 1900$ sad trazim drugo i ovo je otislo hairli jos danas samo papire da zavrsim i gotovo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top