Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Opet ja i moja kola :) / Mazda 3 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

HuKa je napisao(la):
Nista do proljeca, posto je auto u garazi.....

hahaha tjesi sam sebe cisto sumnjam da ces odoljeti suhoj zimi cek samo da se snijeg otopi...pa da vidimo koliko ces izdrzati a da je gledas u garazi.....hehehehhe
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

:) ma istjeram je malo provozam i vratim....al puno mi sad trosi 16 l zima, ne razradjen motor i malo gasica sto stisnem :) al u proljece ocekujem da mi trosi nekih 12,5 l sto je podnosljivo.
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

HuKa je napisao(la):
Nista do proljeca, posto je auto u garazi.....

Sve kontam osim toga kako ovakav auto možeš držati u garaži...:icon_eek:
U firmi imamo CD90 CE i sviđa mi se...
Ova bi trebala biti prilično brza...

Znam da ju je po nekim testovima skidao GTI i Megan F1, rekoše da je postala rob svoje snage i prednjeg pogona...

Ali opet ako netko imalo zna voziti auto ovo može biti jako konkurentno.
Iako, bio sam nekoliko puta svjedok da su ljudi gubili sa 2-3 puta jačim autima...

Sve je do vozača na običnoj cesti...
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

auto je brutalno brzo vidio je daki :) iz starta a i iz voznje. Ne bitno je u kojoj si brzini lijepi. Al moram ga drzat u garazi posto po snjegu je beskoristan.......:) 18" ljetne gume na njemu nit mogu krenut nit stat. A sto se tice tablica necu ih ni stavljat :) dok me ne pocnu opsjedat kerovi....pardon drotovi :p
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Znam da ju je po nekim testovima skidao GTI i Megan F1, rekoše da je postala rob svoje snage i prednjeg pogona...

druze skida on i mnoge druge od r32 do mnogo mnogo jacih kola...... Zato sam je i uzeo :) a sto se tice pogona nemam zamjerke, slajdra on ali ja mu ne gasim treksn kontrol, kontrolu protiv zanosenja i stabilizator prednjeg difrencijala (to mi je sve na jednoj tipci :) )....jest da malkice mi oduzme gasa ali brzo to nadoknadim :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Mislim da taj kako ti kazes "stabilizator prednjeg diferencijala" ne mozes ugasiti tipkom. Jer 3 MPS ima mehanicki samoblokirajuci diferencijal. To mozes jedino izvaditi kompletno i zamjeniti obicnim diffom, sto bi bila ludost.
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

haj da ti malo uljepsam mazdu heheh

a23b62edad04321c84f72d4375f36fae.jpg
bdd8dff6b023a30546a7713b109b00eb.jpg
37841922afe89d289d07aac68d301374.jpg
fd7b07dfb7193090cf0bc53998631cfb.jpg
85f20d788d0a37e8b4e5ab0ea916acaa.jpg





http://www.motorauthority.com/news/hatchbacks/mazda3-mps-extreme-unveiled-in-sydney/#more-3767
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Nije, naprotiv dobice jos snage na proljece...posle operacije kod Dr. Krvoloka :) vozio sam mnoga kola s puno ks ali ovo najbolje prenosi na asvalt.....a jos sad je i hladno minusi.....kad bude toplije bice to jos bolje...

@Micky ta jos mazda nije u prodaji....steta.... uzeo bi nju...posto je pored tuninga i jaca (282 ks) :)
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

opet on bez tablica se voza,ja tamna mislio ukrast mazdu i vidim nema tablica,haj reko zaustavice me milicija negdje a ja bez tablica :D:D,slabe joj flege :p
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Vidio sam te opet danas kod Inter auta...nema...cim je malo otoplilo ti si nju morao iz garaze izvesti :D
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

:) ma ja vozam je vec nekoliko dana dok ne padne snijeg. A tablice su mi u gepeku :) jebat ih ....ide bolje bez tablica :p
 
Član
RE: Opet ja i moja kola :)

Ma vidio sam te kod Inter auta...stojao ja s drugom...a upravu si...tablice ti samo stvaraju dodatnu tezinu :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top