OPET ASCONA ZA SEZONU 2009

OPET ASCONA ZA SEZONU 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pre dimenzionisana ti je ta kobinacija nitro sistema... previse ces nitra samog u motor ubacivat, ja ti imam dizne od 020 do 028 pa ako moze posluziti javi dacu ti da probas i namjestis... ubodi kada i AF cukicu i vidi sta se zbiva u motoru
(ja ti imam prodati od AutoMeter cukicu) s pojedinim diznama, nemoj samo ofrlje pucat nitro, ici ce auto ali ne dugo.
"cistit ces" klipove ako budes isao s previse nitra, znam o cemu pricam pa pazi ti.
kod mene je sada kombinacija 24/12 (ali za svaki cilindar posebno heheh)

sretno
 
Član
master_yoda je napisao(la):
bas lijep auto,svidja mi se navlaka za volan,ja trazio takvu ali nigdje ne mogu da nadjem ,gdje si ti svoju kupio?

jel me to zajeb... ili stvarno mislis ..ako je stvarno poklanjam ti i volan i navlaku je sutra montiram drugi ..mmmmmm zuti citav sa tri kraka ..mali naravno ...
 
Član
mazamali je napisao(la):
master_yoda je napisao(la):
bas lijep auto,svidja mi se navlaka za volan,ja trazio takvu ali nigdje ne mogu da nadjem ,gdje si ti svoju kupio?

jel me to zajeb... ili stvarno mislis ..ako je stvarno poklanjam ti i volan i navlaku je sutra montiram drugi ..mmmmmm zuti citav sa tri kraka ..mali naravno ...

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
pre dimenzionisana ti je ta kobinacija nitro sistema... previse ces nitra samog u motor ubacivat, ja ti imam dizne od 020 do 028 pa ako moze posluziti javi dacu ti da probas i namjestis... ubodi kada i AF cukicu i vidi sta se zbiva u motoru
(ja ti imam prodati od AutoMeter cukicu) s pojedinim diznama, nemoj samo ofrlje pucat nitro, ici ce auto ali ne dugo.
"cistit ces" klipove ako budes isao s previse nitra, znam o cemu pricam pa pazi ti.
kod mene je sada kombinacija 24/12 (ali za svaki cilindar posebno heheh)

sretno

e pa cisto da znas ovako...JA SAM SJEB:: SVE DIZNE JER NA AUDIJU SAM SUTAO 130KONJA ili ti 36-47 tako da sto imam dizna sve su izbusene na 100 ili vise konja ...s omjerima se neigram vec tako pise u prirucniku za NOS omjer dizna a te sto imas bi mi odlicno posluzile dok vidim sta i kako ..pa kako da dodem do njih moramo se nesto dogovoriti :icon_question:

normal_48d64b54ca235.jpeg

normal_48d64b27e048a.jpeg


after
normal_47ac3dff84dc1.jpeg

normal_47ac3d00b80fb.jpeg

i jedan stari video
http://www.youtube.com/watch?v=V4ep2E9U9fc
 
Član
Josko sjecas se onog oranja po travi sa njom na pisti ahhahahahahahaha preoro citavu livadu sanjom a sad je za trke pravi

Neznas ti sta ces od sebe xD
 
Član
Inace nisam ljubitelj opela, al´ kad vidim jednu askonu ili mantu srce mi zaigra... prelijepa auta;)

Bash mi je drago sto ces ucestvovati na SR-u. Sretno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top