Opel vektra bos pumpa

Opel vektra bos pumpa

Član
Pozdrav imam auto opel vektru 2.0 dizel 1999.godiste, majstor mi rekao da je otisla bos pumpa i kaze da kosta opravak preko 1.500KM jer se mora slati negdje dalje i zbog neke code koja se nalazi na bos pumpi il gdje vec bude ta code. Pa ako neko moze mi reci detaljnije jel to too sto majstor mi rekao.

Problem je kad upalim auto samo daje gas a kazaljka za obrtaje sama skace, ja kad dajem gas samo miruje kazaljka, bijeli dim izlazi iz auspuha kad se tek upali. Kad krenem autom samo zatrza i ugasi se a nekad ide normalno al slabo vuce, kad proradi kazaljka od obrtaja onda povuce i ide normalno. Nakon nekog vremena opet pocne trzati kazaljka prestane raditi i ugasi se auto.
TO JE BIO PROBLEM KOD AUTA!!
 
Član
Ma sve se moze, treba kodirat elektroniku vjerovatno ako zamijenis pumpu... imas li onu karticu carpass uz auto, na njoj ti je broj sasije i jos nekih zezancija tipa kod od radija i to? znam da je prilikom izrade kljuca dosta jeftinije ako imas tu karticu, moguce da i za reparaciju pumpe ona treba, ne znam sta tacno rade na elektronici-ako nije mehanicki problem...uglavnom, nazovi, ne kosta te nista da imas info sa vise strana
 
Član
Pozdrav drug, imao sam taj auto do pre 2 mjeseca i da si blize imam vrh majstora za opela! Uglavnom, ja sam imao problem s mojom vecom, nije htela da upali. I kad sam coveka nazvao da pitam posto su pumpe, pitao me dal auto pali. Kad sam rekao da upali na guranje rekao mi je da nije pumpa 100%, jer da je pumpa mogao bih ga slepati do Frankfurta al dzaba.
Kaze dodji i resicemo, bile gumice na diznama, 6 km/kom i auto bio ko nov.
A u prethodnom ovlascenom opelovom servisu mi majstor rekao bosch pumpa 99%!
Jedino da ti pustim broj pa da nazoves da pitas za savet, zemo hoce da pomogne...


Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
Član
Pozdrav drug, imao sam taj auto do pre 2 mjeseca i da si blize imam vrh majstora za opela! Uglavnom, ja sam imao problem s mojom vecom, nije htela da upali. I kad sam coveka nazvao da pitam posto su pumpe, pitao me dal auto pali. Kad sam rekao da upali na guranje rekao mi je da nije pumpa 100%, jer da je pumpa mogao bih ga slepati do Frankfurta al dzaba.
Kaze dodji i resicemo, bile gumice na diznama, 6 km/kom i auto bio ko nov.
A u prethodnom ovlascenom opelovom servisu mi majstor rekao bosch pumpa 99%!
Jedino da ti pustim broj pa da nazoves da pitas za savet, zemo hoce da pomogne...


Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
I testiraj senzor bregaste ili radilice,***** li ga, slican problem takodje imao i resen zamenom.


Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
Top