Opel Vectra A 2.0i ..

Opel Vectra A 2.0i ..

Član
Pozdrav Forumasi,

Evo nakon sto je Jetta škartirana, u zamjenu je dosla Opel Vectra A 1991 godina..
Auto ima solidan motor 2.0i sa ugrađenim plinom.

Od opreme ima, da ne nabrajam sve osim koze i klime..

Sto se tice najvece mahane ovih automobila korozije, trenutno nema jos nigdje, mislim ja nisam naasao jos nigdje, a dokle ce tako bit to je ped nama..

Od planova ima za pocetak trazim felge 15-ke trenutno su na njoj alu 14..


slika-1213-2011-09-1317219650-velika.jpg


slika-1213-2011-09-1317227804-velika.jpg


slika-1213-2011-09-1317242233-velika.jpg


slika-1213-2011-09-1317147757-velika.jpg


slika164474201104130418.jpg
 
Član
hvala drug, Jetta je otisla za 800 KM, reg. 11 mjeseci..

Vectra jest oprana, ali nije velika razlika bila ionako :cool:
 
ti si looood za papire i motor mogo si dobit toliko a resto odpad u zeljezo a da ne govorim za felne cccccc
ali ipak to je tvoje i znas sta radis
cuvaj Vectru nemoj i ona onako da zavrsi nedaj Boze ;)
 
Član
Valjda nece doci vishe do toga..

Na Džeti i nije nista vrijedilo niti bilo iskoristovi osim papira.. Jer su i felge popucale bile, a motor ispao , i neznam dali vishe moze posluziti..:icon_confused:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Početnik
Fina vectra pravo,nek te sluzi,eto jbte za ovakav kako da kazem krs,sa kojeg se nista nemoze iskoristit ti dobijes toliko ja jedva dobio za lagunu stranca koja je sjedi vozi svemirski brod naspram ovog,nadam se da razumijes sta ocu reci ;)
 
Član
Ma razumijem druze jako dobro, bila je hica izgleda za papire, cim sam ja auto stavio navecera na oglase a ujutro otisla za I.Sarajevo..
A vectra, dobra ja zadovoljena. ;;)
 
Član
Heh hvala druze, nadam se da ce bit dobra, nekoliko dana sam je vozao i o udobnosti i samom stanju vozila ja jako zadovoljan..;)
 
Član
Sto se udobnosti tice tu joj nema ravne. Udobnija je cak i od vecine novijih vozila:icon_smile:
 
Početnik
Vectra je kod mog rodjaka , igrom slucaja Jetta nam je ispala povoljno jer smo imali vec jednu (stranca) pa su nam papiri igrali dobru ulogu , spasili smo Body Kit i duboke branike i jos sice unutrasnjosti itd.

Za koji dan ce radovi biti gotovi pa cu ti drug slike izbaciti da vidis sta smo napravili :cool:

Vectra ;) Dobra , samo vece felge i malo spustit znas ono "spusti i zatamni" :lol:
 
Član
Heh, ima nekoliko procenata zatamljenja, ne izgleda loshe..

Felge trazim, ako neko ima nesto za ponudit, nebih me uvrijedio .:icon_smile::icon_smile:

A sto se tice Jette, drago mi je da se iskoristi sto vishe, a slike jedva cekam. :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top