Opel tigrra

Opel tigrra

malojaci je napisao(la):
Na ovom forumu ima par dominantnih starijih clanova i jedno 500 bipsica koji ih obozavaju i slijede sve sto ovi kazu.Tako smo dosli do toga da niko ne voli "plasticarenje" .Kako god vidio sam ovu tigru kod nekoga na facebooku u slikama i htio sam je staviti u temu tuning,jer je auto savrseno odradjeno,auto je bas originalno uradjeno je sa stilom i do zadnjeg detalja,svaka cast na ideji i realizaciji,auto je do jaja.

Nemoj se uvridit al krivo mislis ;)

Prica pocinje od toga da se zna da su na "balkanu" uvik najcjenjenija bila Njemacka vozila zbog prilika u nas, a kako Njemacka vozila najbolje izgledaju u tzv german style verziji, di se auta sreduju u detalje i decento onda su ljudi navikli na taj stil i otud gnusanje nad plastikom...

I ja prvi nisam "bipsic" niti me ikad neko moga uvjerit u svoje misljenje, postujem svacije al svoje ipak najvise

I da ne kvarimo coviku temu :cool:
 
Član
Strašna Tigra, baš profesionalno urađena, svaka čast. Može li koja slika unutrašnjosti da vidimo kako prati vanjštinu ?
 
Legend
uuu predobra je , svaka cast ,..... kako sad ovo ..... citavu haubu i predji kraj skidas da dodjes do motora ili ??
 
hvala hvala

doči če još slika.

prednji kraj se skida u kompletu,znači hauba-odbijač i blatobrani..

prednji kraj ima 10kila.znači lagahan ko pero.:icon_biggrin:

polako radim jer mi vremena fali al sve dođe kraju.

opet hvala;)
 
Član
tigra je bas bas onoo uklopljeno sve perfektno posebno boje fino leze u ocima :icon_smile:
 
evo danas malo radijo oko avta.mali servis ulje kočnice itd.
evo slike malo slabije sa tel slikano..;)



prednji kraj:








sedišta su od opel astra recaro(posle idu na prevlačenje)




:cool:


volan ču menjat tako da se može dogovarat...;):cool:
 
evo da se javim ;)
tigra je bila na takmičenju.dobila pobedu za najniži avto na showu.
čekam slike.
sad projekat ide dalje..
:cool:
 
Top