Opel Omega B

Opel Omega B

Član
Opel Omega B 2.0 16v,posjeduje sekvent plin,od opreme ima sve 4 el.podizaca,dvoozonsku digitalnu klimu,koza grijace u prvim sicevima,elektricna sjedala memoriju siceva,abs u pitanju je omega sa CD opremom :)
DSC_0038.JPG DSC_0039.JPG DSC_0038.JPG DSC_0039.JPG DSC_0040.JPG DSC_0041.JPG DSC_0042.JPG DSC_0043.JPG
 
Član
Ovo auto uvijek ce mi ostati u sjecanju , stari je novu sluzbenu dobio 97 isto cd oprema. Jednostavno auto je bilo klasa , stari mi kaze da je rahmetli alija imao isto sluzbenu jedno vrijeme. Lijepe trenutke smo imali snjom al da se kvarila , kvarila i to mnogo jbg takav je tad opel bio. Rijetko ce se naci lijep primjerak. Pukni ove brock felge :D svaka cast na izboru. Meni je extra detalj zadnja zavjesa na dugme , kakvo ti je putno racunalo brisu li se slova brojevi polako
 
Član
Ovo auto uvijek ce mi ostati u sjecanju , stari je novu sluzbenu dobio 97 isto cd oprema. Jednostavno auto je bilo klasa , stari mi kaze da je rahmetli alija imao isto sluzbenu jedno vrijeme. Lijepe trenutke smo imali snjom al da se kvarila , kvarila i to mnogo jbg takav je tad opel bio. Rijetko ce se naci lijep primjerak. Pukni ove brock felge :D svaka cast na izboru. Meni je extra detalj zadnja zavjesa na dugme , kakvo ti je putno racunalo brisu li se slova brojevi polako
Za sada nisam imao neki vecih kvarova nesto sitni,bio me je zezao kompijuter njen pa sam ubacio u nju kompijuter od 2.2 108 kw i dosta mi je ostrija na gasu,malo su se obrisala al jos se dobro vidi fele ce definitivno dobiti nove :)
 
Top