opel kadett gsi 2.5 v6

opel kadett gsi 2.5 v6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daklem riječ je o njemačkom proizvodu iz daleke 1990 godine.
motor je 2.0 8v sa sirotinjskih 115 konja koji je ne takoi davno pojačan sm čipom i nekim sitnijim doradam na oko 130-135 konja.
od opreme ima čak servo i kod ključ zasada.:D
prosle godine je napravljena cjelopkupna limarija jel je cijeli bio trul i izrazbijan te je i pojacana u slucaju da cu stavljati jaci motor pa da ne radim dvaput limariju.
polakirao sam ga sam s burazom sa sprejevima iz bocice,jer mi je jednostavno ponestalo novaca za lakiranje te sam to napravio tek tolko da prodjem tehnicki pregled.napravljen je i taj famozni bad look nabavljeni original branici,stavljena rekaro sjedal iz astre GSi,calibrina getriba i lista radova je dugačka.
eo par zimskih slikica :







planovi za ovu godinu su-novi motor po mogucnosti v6,tapiciranje krova i unutrasnjosti,lakiranje,bofykit od ms designa,spuštanje za -6 cm.cijeli prednji trap ide novi,stavljat cu zadnji most sa diskovima,zatamnjivanje šajbi za jedno 60-70 %,ugradnja daljinskog cz sa podizacima stakala+alarm+daljinsko paljenje motora+kontakt na dugme i paljenje auta na prekidač i ima toga dosta
 
Član
RE: opel kadett cabrio

svaka cast kolega, mocan autich skroz....a nekak omu loodo stoji matirana crna boja uz ove felne hehe :D
 
Administrator
RE: opel kadett cabrio

zanimljiv autic, samo ko ce ga ofarbati sav taj lak se prvo mora oprati pa tek onda farbati a to ce biti posao
 
Član
RE: opel kadett cabrio

Evo ti jedan iskreni post od mene. Sviđa mi se auto. Felge u crnoj boji mu lijepo sjedaju. JDM majka i to hehe. Malo srediti limariju i boju tijekom vremena i bit će super. Kad ga središ počni ulje mjenjati. :D
Koliki su ti diskovi naprijed?
 
RE: opel kadett cabrio

rijedak na nasim prostorima
dobro izgleda samo sto je velik poso lakirat sad nakon tih sprejeva, sto rece nismo
 
Član
RE: opel kadett cabrio

felge su extra, sto se tice V6 osim zvuka nista posebno preskup za odrzavanje bolje 2.0 16V , a ovo sa bojom :D nice bice posla
 
Član
RE: opel kadett cabrio

fala svima,što se tiće lakiranja neću ga ja lakirati pa mi je i tak malo važno kako će to napraviti što se mene tiće nek šlajfaju i mjesec dana ja ću svoje platiti i bok.
nije hladno jer ima izolaciju(doduše sad je malo hladno jer mi je pregprio ventilator a meni se ne da nis raditi po ovoj hladnoci).
v6 je samo radi zvuka,znam da je XE jeftiniji i bolji ali eto meni brzina sad već polako niš ne znači htio bih nešto posebno i da se čuje.
rijedak.hm ovisi kako se gleda u hrvatskoj ih ima mozda 20-30 komada i to sam previše rekao.
kolko su rijetki govori to da već dvije godine tražim desnu ručku od krova koja je pukla pa ak netko zna od vas di tog ima za kupiti nek mi se javi ;).
tuzni diskovi su 288 mm,ulje sam promijenio,a limariju...treba samo izmijeniti taj desni branik i diskove jer se disk unistio kad mu je kotac otpao.
sve skupa oko 50 eura stete :)
opel majka :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top