Opel Kadett GSI 2.0 16V

Opel Kadett GSI 2.0 16V

Član
Jos jedan od retko dobrih primeraka je dospeo u moje ruke, Opel Kadett GSI 16V, 1989g i ono sto je najbitnije, sa 5 vrata :)

Auto je u odlicnom stanju, nikada nije imao plin, a mislim da o stanju najvise govori cinjenica da su na njemu jos uvek fabricki rubovi. U planu je naravno spustanje, druge 15" felne, nove gume i naravno C20LET + F28. Evo malo slicica onako na brzinu telefonom, mada je sunce tako przilo da slike bas i nisu nesto :(




 
Član
ovo izgleda odlicno :cool:
jel moguce da se moze naci nakon toliko godina u ovakvom stanju gdje cak ni bubrezi na sicevima nisu poderani, svaka cast tebi :cool:
 
Član
Zato sam ga i kupio, nisam smeo da propustim ovakav primerak, tako da u njega ide C20LET, a crveni sa sekvent plinom ostaje za kuca-poso-poso-kuca :)
 
Član
A Hebi se Shone, nije mi jasno gdje izvlačiš više ovako dobre primjerke. SVAKA TI ČAST! ;) Nadam se da će brzo u njemu zaživiti taj željeni C20LET. Jeli ga imaš spremnog ili ćeš ga tražiti?
 
Član
Spusten napred i stavljene OZ Racing F1 Plus 16" sa gumama 205/45.





I skinute su folije sa svih stakala, nista zivo sinoc nisam video kroz njih :(
 
Član
Za ovog GSI-a kao da je vrijeme stalo :icon_eek::cool: Baš je dobro očuvan, skoro da je i nemoguće naći kadetta u ovakvom stanju a pogotovu ne sa ovim mašinom RESPECT ;)
 
Top