opel kadett Gsi 16V

opel kadett Gsi 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima evo upravo dosao kuci sa mora, kadett je slusao isao jako dobro nije trosio rodi ga majka Sarajevo OMV - Mostar OMV 138km tacno 7,1l potrosio , a za 115kw uradio sam sve sto je farbrika rekla :lol: inace je bio 110kw:D
 
Član









Ugasio se u voznji , i to u Konjicu :icon_rolleyes::icon_rolleyes: uglavom od 2.0 16V nema nista , motor je vani a drugi se stavlja :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
šta je bilo odjednom znam da si ga hvalio da je sve ok zar je toliko velik kvar da motor ide van ili baš hoćeš drugi motor
 
Član
trosi 1l vode i 1L ulja , a kvar je bio da je pukao alternator, i udario u zupcasti itd... uglavom motor je vani a sad je 2.0 8v unutra
 
Član
bila je na cesti vidio je peka mislim kadetta on prolazio na otoci ja prosao okrenuo se cuo me hheheh i jos jedan momak je vidio, vozi audi A3 a steta sta da kazem tek uradio SM cip isao super i sad ovo
 
Član
E jbga drugar, žao mi je pravo, jer ipak 16v je 16v naročito kod kadeta.. Hajde nema veze, može i taj fino zujati...
Pozz
Peka
 
Član
Svaka cast drug ... mrak vozilica.... i ja takodje vozim Opel Vectru sa motorom 2 litra i 115KS.. al GSI je GSI.... sa srecom... i sto manje kazni i kvarova ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top