Opel Kadett GSI 16v Tuning

Opel Kadett GSI 16v Tuning

Ovdje sam da predstavim svoju bebicu :) pocinjemo sa slikama prije ikakvih radova..
photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

Kad sam kupio ovo auto, nije imao rep na gepeku, prednje felge i navlake na sjedistima..
Evo malo slika u toku radova..
photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

I na kraju smo dovoli ovo :)
photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

Evo malo detalja o autu...
GSI 2.0 16v chip tuning 175 konja
Felge 15'
Diskovi na sva 4 tocka
Kocioni Cilindar od ABS-a, ali ABS nije u funkciji
Godina 1989
Kozna sjedista i tapacirunzi
DVD-LCD Touch Screen
Pojacalo 2200W Silver
Blokada Obrtaja skinuta, dostize i do 8000 obrtaja
Plinski amortizeri i niske opruge
Limarija, mehanika, farbanje radjeno prije mjesec dana, tj generalka
Crvene pozicije
Elektronski podizaci stakala, i elektronski retrovizori
Servo volan
 
Početnik
Ne vide ti se slike...a bas bih volio vidjeti kakav je bio kad si ga tek kupio..inace, prodajes ga?

http://www.pik.ba/artikal/1986680/opel-kadett-gsi-16v-chip-tuning-175ks/
 
Oggy je napisao(la):
Ne vide ti se slike...a bas bih volio vidjeti kakav je bio kad si ga tek kupio..inace, prodajes ga?

http://www.pik.ba/artikal/1986680/opel-kadett-gsi-16v-chip-tuning-175ks/

da, na prodaju je....ajd nesto cu izmisliti, ne znam sto se ne vide slike
 
Član
a kadjo je neki dan bio na forumu,clanovi iz bug ga nesmiju kazu slikat :icon_biggrin: neznam sto al et

nego kako ide kadjo :icon_smile:
 
Član
ti si namjerno ovo ofarbao ovako ili? a ovaj prednji branik je ruzan na kadetu da glava zaboli a taj rep.. to su i supre isfurale
 
Član
fina konjaza mogu mislit kako to ide , kako vidis nismo ljubitelji tih plastika i ni meni se ne svidja , tako da tvoja volja tvoje pare ;);)
 
edo_benz je napisao(la):
a kadjo je neki dan bio na forumu,clanovi iz bug ga nesmiju kazu slikat :icon_biggrin: neznam sto al et

nego kako ide kadjo :icon_smile:

ma slusa kadjo ko i beba :) zadovoljan sam sa jacinom, mada bih volio vise snage

bmwscaner je napisao(la):
ti si namjerno ovo ofarbao ovako ili? a ovaj prednji branik je ruzan na kadetu da glava zaboli a taj rep.. to su i supre isfurale

svako ima svoj ukus brate :)
 
Član
svaka cast...trebalo je ovo sve covjeku padne na pamet da uradi...jesi sam pravoio prednji banik? imam i ja kadeta samo je 1.3 :( al spremam neke opasne branike za njega... pozdrav i jos jedno svaka cast
 
drug auto ti je iskreno lose,ti fazni spojeleri isfurani jos od filma fast and furioussa 1 dio :D a to je podavno...
I ja sam pre mislio da je to cool i furka,dok nisam dosao na bhtuning i upoznao kulturu sredjivanja...
Et iskreno, nemoj sta zamjerit ....
Skini taj spojler na gepeku i jos malo sitnica i bit ce moćan...
podrav... jos jednom nemoj zamjerit sta ;)
 
Top