Opel kadett 1.4i

Opel kadett 1.4i

Poslije mercedesa koji mi je puno trošio, bar za moj dzep nabavio sam ovo. Opel kadett 1.4i sa 44kw i ugrađenim plinom. Auto imam 5 dana i do sad sam zadovoljan. Plin mi ima papire od servisa gdje je ugrađe. Ugrađen je 2007. Trebo bi ga atestovat pa neznam sad kakva je procedura i kolko ce me koštata. Plin je malo star. Inače odličan auto. Što se tiče sređivanja možda nešto jeftino. Konto sam seb prvo kakav cd mp3 radio kupit :D.
muui.jpg

1oz2.jpg

jg8r.jpg

0cao.jpg

v579.jpg

hgtr.jpg

i usput da vas pitam kako da izbrišem ostala auta iz garaže. Sad za sad imam samo ovo
 
Član
nako ne izgleda lose i ako nisam neku ljubitel kadeta ja bi mu nabavio gsi prednji branik nisu skupi a 1000 puta ce bolje izgledat i pod hitno resi ovo sa gepekom i oko plina pa onda vidi dalje. sretno u daljim radovima
 
e druže znaš li kako da izbrišem prethodna auta iz garaže. Što se tiče gepeka možda bi ga samo trebo osmirglat i ofarbat, nije truho. Konto sam seb prvo cd radio kupit :D, pa cu onda vidit branik od gsi i alu felge. Mislim da neću onda više ništ. I trebo bi taj atest vidit, mislim da ću morat zamijenit koji dio u servisu od plina pa onda atestovat. Inače plin perfektno radi, al nadju oni uvijek nešt.
 
Top