Opel Kadet

Opel Kadet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
POZZ svima :icon_smile:

evo da se ponovo predstavim, jer nzm ni ja sta mi se desilo sa starim profilom, uglavnom ne radi...
ja sam sasa iz brckog, vozim opel kadeta 1.4 motor 89 god. Ako se sjecate, govorio sam da planiram da kadju utjeram u garazu i pocnem sa poslom, e to se konacno ostvarilo...
na kadju su legle rh alu felge 15/7j i gume 195/50, to je za sobom povuklo izvlacenje zadnjih obrva, a naravno i farbanje, na gepek je legao GSI spojler, a brisac sam skinuo ( i naravno zacepio rupu ), branici koji su duugo lezali u garazi, konacno su pokrpljeni i ugledali svjetlo dana. Ofarbana je i hauba, jer je neko od moji divnih komsija pokusao da crta po njoj ekserom, ali mu nije uspjelo, pa su meni ostale samo odvratne duboke ogrebotine :( . Naravno skinuo sam kuku koju je prethodni vlasnik stavio, i stavio sam neki cunerski loncic, za koji sam tako reci bacio 50 km... zvuk-0 bodova...
sto se tice opruga, ponestalo mi je para, pa je posla imala brusilica, capnuo sam opruge, ali nisam zadovoljan rezultatom, jeste kadjo dosta nizi, ali u krivinama katastrofa, imam osjecaj da ce mi tockovi otpasti...

Za nekoliko dana-nadam se, radovi se nastavljaju. U garazi strpljivo cekaju nove fele-zender sport istih dimenzija, ispolirane citave, novi lonac, za koji se nadam da ce se pokazati bolje ( lonac sa erolove hondice ). I trazim gewinde, ali posto vidim da od toga nema nista, druga opcija mi je stelujuce opruge, ali ako nema ni to makar obicne sportske opruge, pa ako ima neko nesto od ovog-javite se. Posle toga namjeravam da se preselim u enterijer, presvlacenje svih tapacirunga u crnu boju i farbanje plastika mocnim urkijem. sto se tice sjedista dobra su ali i njih treba presvuci... :( volan ostaje isti-od vectre 1 i sat sa obrtomijerom. Ja mislim da ce biti dovoljno :D

slike ce biti za nekoliko dana, tj dok namolim erola da slika kadju :lol:

POZZ SVIMA :D
 
Član
To sale konacno i tvoj kadjo da dodje na scenu.ajd rodjak nek je sa srecom pa da na crtu stanemo kad ubacis gsi motor.
 
dado gti je napisao(la):
To sale konacno i tvoj kadjo da dodje na scenu.ajd rodjak nek je sa srecom pa da na crtu stanemo kad ubacis gsi motor.

jasta rodjak, samo nemoj da se zajebes, vidim i ti si tu... :D
ajd pozuri ovamo pa da se malo okupljamo...
:*
 
Član
Eto me u petak rodjak mialim ne sutra sredeci petak u nedjelju odma stizem.pacemo da se okupimo ako bog da.;)
 
radovi se polako nastavljaju, konacno je sinoc legao loncic, zvukom sam preeeeezadovoljan. Veliku ulogu je odigrala i gljiva, doduse cunerska-pijacarska, ali jbg bolje ista nego nista. Nasao sam i opruge, samo mi fali malo para :( , ali polako, nadam se da ce u narednih 10 ak dana i one doci na red. :D
 
Član
pozz i dobro dosao,jos jedan opeldzija,,poslikaj kadju pa predstavi u garazi da vidimo taj stroj,;);)
 
shurda je napisao(la):
pozz i dobro dosao,jos jedan opeldzija,,poslikaj kadju pa predstavi u garazi da vidimo taj stroj,;);)


hehe bice slike samo da erola namolim da slika, jbg nema covjek vremena... :D neka nas je sto vise ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top