Opel kadet GSI

Opel kadet GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Podjoh staviti u humor, pa skontam nije mu tu mjesto, pa podjoh u fotografije, ali nije mu ni tu mjesto, pa odlucih se za koncepte, jer ovo je ipak u testnoj fazi. Vidite kako su ga dobro zamaskirali, obratite paznju na novo dizajnirane aerodinamicke pakete.

2001550314582262414_rs.jpg
 
Član
bahahah prejak :D neznam jel ko vidjo crvenog sa 4 rore na sredini po sarajevu hahaha :D A divi truhle iza sa bananama hahahaha
 
Legend
ajjj krkanluka,ovo drvena fosna malo da uljepsa ambijent a da i stisne zadnji kraj hahahahahah :D:D:D:D:D
 
Putovanja.ba
Administrator
Ovo onaj sa drobrinje cini mi se, dole je cesto parkiran.

Trebo si u fotografije stavit.
 
svak ima pravo na stavljanje raznih postova i svega ali mislim da ipak nije fer nečije auto koje se viđa po gradu non stop stavit na net pa blatit po njemu vidi mu šanka vidi mu krila vidi mu rora jer svak svoje auto radi po ukusu i ako je njemu dobro meni je još bolje zato ja mislim da ovo nije fer prema vlasniku auta evo npr stavi se netko od vas u njegov položaj kako bi vama bilo da vas auto netko stavi na net pa blati po njemu svaka čast momci bez uvrede ali ovo mi se nesviđa
 
Legend
Kad ti necija daska otpadne pa te opali po glavi, vidicemo hocel ti biti svejedno.
 
Član
dadao_style je napisao(la):
svak ima pravo na stavljanje raznih postova i svega ali mislim da ipak nije fer nečije auto koje se viđa po gradu non stop stavit na net pa blatit po njemu vidi mu šanka vidi mu krila vidi mu rora jer svak svoje auto radi po ukusu i ako je njemu dobro meni je još bolje zato ja mislim da ovo nije fer prema vlasniku auta evo npr stavi se netko od vas u njegov položaj kako bi vama bilo da vas auto netko stavi na net pa blati po njemu svaka čast momci bez uvrede ali ovo mi se nesviđa
ovde se radi o ukusu i necemu sto izgleda odvratno.....taj lik ma ko bio da ima imalo ukusa nebi ovo radio i da ima imalo ukusa skinuo bih to odmah......za mene je ovo licno ciganluk 1.klase i takve likove treba provaljivati na svakom koraku dok ne skontaju jednom razliku izmedju tuninga koji lijepo izgleda i tuninga koji je mrtvi ciganluk.....iz tog razloga se stavljaju i slike na forum.....moras priznati da ovo i nije bas uradjeno po ukusu nimalo.
 
Član
damko je napisao(la):
ovde se radi o ukusu i necemu sto izgleda odvratno.....taj lik ma ko bio da ima imalo ukusa nebi ovo radio i da ima imalo ukusa skinuo bih to odmah......za mene je ovo licno ciganluk 1.klase i takve likove treba provaljivati na svakom koraku dok ne skontaju jednom razliku izmedju tuninga koji lijepo izgleda i tuninga koji je mrtvi ciganluk.....iz tog razloga se stavljaju i slike na forum.....moras priznati da ovo i nije bas uradjeno po ukusu nimalo.

upravo tako ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top