Opel kadet :DD

Opel kadet :DD

Član
RE: Ope kadet :DD

OggyBoy je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
daj nemojte tako jbg,svako ima pravo predstavit auto :icon_exclaim:

Da, ali taj auto ne mora i svima da se sviđa.

nisam sad ogeša rekao da svi kazemo wooow extra je,izneses misljenje jbg svoje,ali ne kad sto kolega postavi : ovdje postavi slike i link na antituning :lol:
 
Član
RE: Ope kadet :DD

edo_benz je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
daj nemojte tako jbg,svako ima pravo predstavit auto :icon_exclaim:

Da, ali taj auto ne mora i svima da se sviđa.

nisam sad ogeša rekao da svi kazemo wooow extra je,izneses misljenje jbg svoje,ali ne kad sto kolega postavi : ovdje postavi slike i link na antituning :lol:

Tamo mu je i mjesto. Da ovo valja i ti bi svog ovako nagrdio, ali nisi baš toliko skrenuo sa mozgom, zar ne? Jbg, ako se njemu sviđa, nema mu spasa, ali ako promjeni haubu i branik i poskida ova govna, možda i bude ličio na nešto. Još se vidi da je traljavo ofarban, džaba bačene pare.....
 
Član
Kao što momak kaze svako ima svoj ukus. A autio nije moje od buraza je i on je to sredjivao, a stavio sam ga jer mi se svidja moj ukus moja stvar. Vama hvala na komentarima kakvi god bili dali ste svoja misljenja. Živli sretno momci
POZZZZZ

Nemoj te ništa krivo shvati. ;)
 
Član
ma branik zamjeni i imat ces drugo auto i ove naljepnice skini...mislim reci bratu tako...hauba toliko i ne bode u oci...:icon_smile:
 
Član
Ma stavi obicne branike i ofarbaj u boju auto bit ce ljepsi 100puta ,,,,hmmm zasto ljudi ovo rade od autaaa:icon_sad:
 
Top