opel isnsignia, auto sa najmanje kvarova

opel isnsignia, auto sa najmanje kvarova

Član
normala je napisao(la):
Lija je napisao(la):
sto ti je rec faoveovci,pa nmg podnjet da je Opel bolji u necemu...majko mila

mah ... vau vau je najbolji u svemu i cao :lol:

Ja ne volim vau vau ali bih prije njega uzeo nego opel koji se vadi sa pola procenta.

Sledece ce biti da opel trosi 0,00001 litara manje goriva i tako ce te ustedjeti gorivo i sacuvati okolinu vozeci opel. Samo sto to necete osjetiti za kojih milion godina mozda.

MTR je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Kakvi kreteni ovo je nevjerovatno. Pa neka je svaki taj pregled kostao samo 10 eura, tolike su pare bacili da dokazu da su svi isti.. Razlika izmedju najboljeg i najgoreg navedenog gore je pola procenta, a tih pola procenta nama svima toliko znaci da cemo sad svi kupiti Insigniu.

A da ne pricam kako se test izvrsio u buducnosti, mada nije dalekoj samo su putovali do sledece godine pa se zato i zove izvjestaj o kvarovima 2011.

I kako su uopste vozili ta auta kad su ih vec uspjeli 15 miliona puta da pregledaju i to nije obicni pregled, to je INSPEKCIJSKI pregled, mora da su sve neki inspektori pregledali. Pitam se koliko li traje onda taj jedan pregled akd ih toliko pregledase vec ?

kad ti TUV pregleda auto jarane ko da ce na mjesec letit , sve od do , do zadnjeg sarafa , najmanje 20-25 minuta traje

A sad koliko je 20-25 minuta puta 15 miliona pa vidi dal su oni normalni imalo, i da li se to auto uopste vozi ili ga samo pregledaju 24 sata dnevno ?
 
Član
adac je smijesan... Sve sto nije svabsko a konkurentno i ne spominju Na kraju to i ne valja pocev od guma preko akumulatora pa do auta za obicne smrtnike ;)
 
Član
da naravno smijesni su jer ne dopustaju smece od guma, kocnica, dijelova ovjesa, home made prepravke na autima, trulez i slicno.
kako da ne to je smijesno malo sutra
 
Član
Tako ti je to svako svog konja hvali...
Evo primjer: Ne znam da li ste primijetili da kad upalite FTV teletekst da je FTV prva po gledanosti, medjutim na PinkBH ista stvar...ne zna se ko vise laze...toliko su se zakacili da su unajmili neku inostranu firmu da tu gledanost istrazi a to ce ih kostati mnogo novca(ne znam tacno kolika je cirfa)....
Tako je i sa autima...svi hvale svoje...a sve je to isto....
 
Član
@menjic: Nisu oni svaki auto pregledali 15.000.000 puta, već ukupno je bilo toliko pregleda svih automobila zajedno i nisu oni pregledani na jednom mjestu da ih jedan čovjek pregleda.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
@menjic: Nisu oni svaki auto pregledali 15.000.000 puta, već ukupno je bilo toliko pregleda svih automobila zajedno i nisu oni pregledani na jednom mjestu da ih jedan čovjek pregleda.;)

Znam Oggy ali svejedno kako god okrenes su izvrsili 15 miliona pregleda, nebitno na koliko auta i mjesta i ako je svaki trajao 20 min. i kostao 20 eura, potrosili su i para i vremena koliko hoces.

A sve u koju svrhu ako ne reklamu ?
Da dokazu da su svi isti ali je Opel bolji za citavih 0.5 % a kolika je cijena servisa, dijelova ... ? Sta se to pokvarilo na opelu a sta na drugima pa je ovaj bolji ?

Kakve ce ti gume isporuciti fabricki, koju "dodatnu" opremu dobijas .... ?

Koliko kosta Insignia, koliko ostala auta koja su poredili ?

Ciejla auto industrija je jedna velika otimacina para da to postaje nevjerovatno.

Pazi kupis novo auto u salonu platis 40 000 KM, vozas mjesec - dva i to auto sad kosta 30 000 ???

Razumijem nije novo vise, ali sta mu bi, odjednom se sve sjebalo, pa sad treba 10 hiljada da se popravi ?
 
Član
menjic je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
@menjic: Nisu oni svaki auto pregledali 15.000.000 puta, već ukupno je bilo toliko pregleda svih automobila zajedno i nisu oni pregledani na jednom mjestu da ih jedan čovjek pregleda.;)

Znam Oggy ali svejedno kako god okrenes su izvrsili 15 miliona pregleda, nebitno na koliko auta i mjesta i ako je svaki trajao 20 min. i kostao 20 eura, potrosili su i para i vremena koliko hoces.

A sve u koju svrhu ako ne reklamu ?
Da dokazu da su svi isti ali je Opel bolji za citavih 0.5 % a kolika je cijena servisa, dijelova ... ? Sta se to pokvarilo na opelu a sta na drugima pa je ovaj bolji ?

Kakve ce ti gume isporuciti fabricki, koju "dodatnu" opremu dobijas .... ?

Koliko kosta Insignia, koliko ostala auta koja su poredili ?

Ciejla auto industrija je jedna velika otimacina para da to postaje nevjerovatno.

Pazi kupis novo auto u salonu platis 40 000 KM, vozas mjesec - dva i to auto sad kosta 30 000 ???

Razumijem nije novo vise, ali sta mu bi, odjednom se sve sjebalo, pa sad treba 10 hiljada da se popravi ?

Sve ja tebe razumijem, opusti se, čovječe, nemoj da te budale nerviraju.:icon_biggrin:

:D

Nego, što menjic kaže, ovo su stvarno niđe veze testiranja, al0 ajd'. Ipak, mislim da oni to odrade profi, mnogo faktora uzimaju u obzir da bi se dobili ovi rezultati, ali opet ne znam čemu ti silni podaci.:icon_rolleyes:
 
Član
pa ni svabo nije sto je nekad bio,kod njih je nekad bilo nemoguce nastimati TIF a sad ima svega i svacega.Pa tako i ova statistika
 
Top