Opel GT Old school

Opel GT Old school

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iceman je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ubio se za stylinga

Ako mislis da na ovakvo auto idu karambolke, pragovi i spojleri grdno se varas...


STYLING nemora značit ako će na styling da se mora nabacat masa krila spojlera neonki i ostali gluposti da bi se privukla pažnja i dobili bodovi kontam da se uradi kao normala auto sa full restauracijom kao što je ove godine bio zeleni ford
 
Član
dadao_style je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ubio se za stylinga

Ako mislis da na ovakvo auto idu karambolke, pragovi i spojleri grdno se varas...


STYLING nemora značit ako će na styling da se mora nabacat masa krila spojlera neonki i ostali gluposti da bi se privukla pažnja i dobili bodovi kontam da se uradi kao normala auto sa full restauracijom kao što je ove godine bio zeleni ford

OPET to nije styling to je restauracija.Ovo auto je unikat i treba da se izlaze na okupljanju oldtimera ne na styling tamicenju ne mjesajte pojmove!
 
Član
Extra auto,volio bih ga imati u svom posjedu,pa da se provozam gradom pored raznih getacha,pa da vidimo ko ce privuci vise paznje :cool:
 
Član
Iceman je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Steta sto je ovako prasnjav, ovo je dragulj, pod staklenim zvonom drzat :icon_eek:


@ Ice ne mora na stylu auto imat plastika, ovo je simbol auto, da ga se opere i upicani odnio bi garant neki pehar ( osim ako sudci nisu neka balavurdija pokupljena sa ulice ) ;)

U pravu si sigurno bi Opelova fabrika dobila pehar za odlican dizajn auta!!

Jedno je takmicenje u stylingu automobila tj PRERADAMA a skroz drugo su seriski automobili;)

Kritika priznata...ali mislio sam da moze ici u open clas, ebi ga...isprika ;)
 
Član
to je glavni razlog sto sam se i prestao javljati toliko, ko da pricam s 5 od 500 ljudi na forumu, ostali samo napisu komentar bez razmisljanja. Uredu, karikiram, al na svakoj temi se nadje bar jedan padobranac :icon_mad:
 
Legend
upravu ste ljudi vise me nerviraju ovi nego oni sto dizu teme,al et da ne zalazimo u off,ovog opela bi bas volio da imam da ga lickam i sredjujem bio bi bombona
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top