Opel garage mostar

Opel garage mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Jao sjecam se 1 race kad je bio rupa na sve strane sad je opasan stroj nemoguce samo sam mislio da je u njemu bio na race 2.2 turbo nitro ili nisam dobro cuo ;) stvarno nemoguce mocan D! A vectra ono nista drugo nego tokyo drift furka ;) :D

Mozda si dobro cuo i meni su na toj trci govorili vidi groba a 2.2 turbo unutra....:lol::lol::lol: pricaju ljudi svasta....

335i je napisao(la):
ma sve ekstra ko rusi m3 na startu

Sada nek dovedu i m6 sto se mene tice:cool:
 
Član
RE: Opel garage mostar
Na pocetku kadzine karijere on je prvu trku vozio na 402 kao izmedju cunjeva Smile))
vozi dado a kadet svera Smile)

Tako je :icon_smile: ali je sad bjes da nemoze bjesni biti svaka cast RESPECT!!!
 
Član
svaka cast na voznom parku a kadata sam gledo u bl na race-u a vectra je za svaku pohvalu procita u nekom postu da je na prodaju pa me interesuje kolika je cijena a garaza je fuulll ;)
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
svaka cast na voznom parku a kadata sam gledo u bl na race-u a vectra je za svaku pohvalu procita u nekom postu da je na prodaju pa me interesuje kolika je cijena a garaza je fuulll ;)

Vectra je jos uvijek na prodaju i cijena je 13000km FIXNO:icon_smile:
 
Član
Cjena stoji i nije mnogo za ovakav stroj! Da je kadett na prodaju dao bih 13k :lol: :lol: stvarno je za popiz....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top