opel frontera

opel frontera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hitno potrebana sipkica za hidropodizac na opel fronteri....2.5 tds,swaki cilindar zaseban kao na bm[/size]w-u....pozz[size=x-large]
 
Član
to i je bmw-motor trazi kod nekoga ako ima puknutu glavu da ti to da bezvrijedno je p.s.kako ste to uspjeli unistiti ?
 
bmwscaner je napisao(la):
to i je bmw-motor trazi kod nekoga ako ima puknutu glavu da ti to da bezvrijedno je p.s.kako ste to uspjeli unistiti ?

ma owi neshto u opelovom serwisu dirali prosli put i pokvarilo se....jbg
 
Član
ko da sam znao nisu je majmuni znali izvuci pa je teklili i udarali i iskrivili e sad bi im je ja fino po zubima dao mamu im ***** nestrucnu ( sory na izrazu) ali dosad sam vidio gomilu bmw motora kojima su slomili i iskrivili te sipke a najjednostavnija stvar za skinuti
 
bmwscaner je napisao(la):
ko da sam znao nisu je majmuni znali izvuci pa je teklili i udarali i iskrivili e sad bi im je ja fino po zubima dao mamu im ***** nestrucnu ( sory na izrazu) ali dosad sam vidio gomilu bmw motora kojima su slomili i iskrivili te sipke a najjednostavnija stvar za skinuti

jbg neznaju glupani....et sad radi njih wec 3 sedmicu dzip u serwisu....jos nemogu da nadu dio....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top