Opel Frontera V6

Opel Frontera V6

Ljudi imam jedan problem, danas sam u autu imao oko 10-ak litara goriva. I dosao sam na benzisku pumpu da nadočim goriva, natočio sam još 10 L. Na board computeru ostalo i dalje da kao da imam 10 Litara goriva. Znači ima program koji mjeri u trenutnoj brzini koliko mozete prijeci, kod mene je bilo 70km, kada sam imao 10 litara u rezervoaru, natocio sam jos 10, i dalje stoji 70km.
MOLIM HITAN ODGOVOR !!
 
Sandro je napisao(la):
možda nisi ugasio auto kad si sipao gorivo pa nije prepoznao, nadoće to, nebrini se

Nadam se da će nadoći, ali me brine, nije se nikad to prije dešavalo, uvijek ugasim auto kao i uvijek, doduše nisam kontakt izgasio pa je moguce zbog toga da je. Al u svakom slucaju hvala ti :D Dao si mi podrsku :lol: pozz
 
Član
To s ei meni nekad dogadjalo na Fabiji. Jebe malo plovak...ali nakon 2-3 paljena kazaljku vrati na nulu, pa pokaze pravilno i izbaci novi tocni proracun ;)
 
tibor987 je napisao(la):
To s ei meni nekad dogadjalo na Fabiji. je*e malo plovak...ali nakon 2-3 paljena kazaljku vrati na nulu, pa pokaze pravilno i izbaci novi tocni proracun ;)
E druže, neće da se vrati, palio sam ga 2-3 puta i dalje stoji da moze prijeci sa onim gorivom prije sipanja bem mu :(
 
Član
Kad naspes sada novo gorivo tacnije jos goriva na to onda ce da ti pokaze dobro, to je bilo tecicu na clio novom, pisalo jos 80km do benzinske i naspe 20km i opet isto stojalo i on ponisti i prodje 30km i opet naspe jos 10 km goriva i onad mu je pokazalo i pocelo pokazivati kako treba.
 
RS TURBO je napisao(la):
Kad naspes sada novo gorivo tacnije jos goriva na to onda ce da ti pokaze dobro, to je bilo tecicu na clio novom, pisalo jos 80km do benzinske i naspe 20km i opet isto stojalo i on ponisti i prodje 30km i opet naspe jos 10 km goriva i onad mu je pokazalo i pocelo pokazivati kako treba.
OK je to, samo me je strah kvarova, elektronika je jebena stvar :icon_rolleyes:
Mislim da ču natočiti vode da provjerim :icon_smile: xaxaxa..
 
Član
nije to nikakav kvar, samo error :lol: ponisti pa onda jos malo naspi goriva i vidi, vidjeces da ce biti ok :cool:
 
RS TURBO je napisao(la):
nije to nikakav kvar, samo error :lol: ponisti pa onda jos malo naspi goriva i vidi, vidjeces da ce biti ok :cool:
Restartovao sam ga jedno 100 puta, pa se bojim da ga ne restartujem od života :icon_biggrin: doduše, nisam točio novo gorivo kada sam ga restartovao.
 
Član
Nemoj da se brines, to auto komunicira s tobom... pokazuje da je ziv :D

Shalim se, isto mi se desavalo dok sam vozio Fabiu, ali se nakon odredjenog perioda vrati...probaj nasut malo vise goriva ;)
 
Anais je napisao(la):
Nemoj da se brines, to auto komunicira s tobom... pokazuje da je ziv :D

Shalim se, isto mi se desavalo dok sam vozio Fabiu, ali se nakon odredjenog perioda vrati...probaj nasut malo vise goriva ;)
Mislim da ce biti dovoljno za 50KM ;)
 
Član
Nemoj zaboravit ugasit auto xD Izvadi i kljuc iz brave... pa vidi trebalo bi doc na svoje jbm misha
 
Anais je napisao(la):
Nemoj da se brines, to auto komunicira s tobom... pokazuje da je ziv :D

Shalim se, isto mi se desavalo dok sam vozio Fabiu, ali se nakon odredjenog perioda vrati...probaj nasut malo vise goriva ;)
HVALA DRUGOVI PRORADILO JE !! :)
Inače ovo je moj penzejac :cool:
p130412165101.jpg
 
Top