Opel Corsa

Opel Corsa

Član
Opel corsa 1.2 bit ce veci motor kad ppolozim :lol:

501vgh.jpg


501vgh.jpg
 
Član
RE: O

ja bi prije jace auto nek veci motor u ovo..nego de ti jos malo sta opisi o autu i kakvi su planovi i slika ako imas motornog prostora unutrasnjosti..itd itd...;)
 
Član
RE: O

motorni prostor

soffa je napisao(la):
ja bi prije jace auto nek veci motor u ovo..nego de ti jos malo sta opisi o autu i kakvi su planovi i slika ako imas motornog prostora unutrasnjosti..itd itd...;)

Auto je 94god slike motornog prostora ce biti a planovi su kad se polozi nove felge muzika zakucat je i vidjet cemo jos ;)

:cool: :D

:D i jos jedna

i jos jedna :Dto je to
 
Član
solidan autic samo si trebao naci 1.4 16v ili 1.6 16v pa preslagati jer one imaju dosta vise stvari koje ne bi trebao mjenjati a na ovoj ces da mjenjas. imaju i solidne motore tj snage a ovako dok preslozis motor mjenjac elektorniku glavcine i ostale stvari pojesce ti puno para.
 
Član
Drug samo da ti kazem dosta sam para ulozio u nju samo nisam nista slikao mijenjao sam ulje.filtere sve.ulje u mjenjacu,nove sve cetri gume,termostat,ampulu i jos mnogo cega utego sam je a za motor ici ce najmanji 1.6 16v ili sve dalje gore ;) :lol:
 
Član
Druže očuvana Corsa :icon_smile: , spustit , jotare , zatamnit stakla , štope ili zatamnit ili smoked , kristalne farove :cool: , koštat će te to sigurno 1200km :icon_rolleyes: i još motor :icon_question: , Bolje nabavi Kockurinu i gasss :icon_smile:
 
Član
NuLE_BMW je napisao(la):
Druže očuvana Corsa :icon_smile: , spustit , jotare , zatamnit stakla , štope ili zatamnit ili smoked , kristalne farove :cool: , koštat će te to sigurno 1200km :icon_rolleyes: i još motor :icon_question: , Bolje nabavi Kockurinu i gasss :icon_smile:

Ma buraz moj tako ce i biti nesto jbg ipak me nesto vuce bmw-eou;)
 
Top