Opel Corsa, Sarajevo

Opel Corsa, Sarajevo

Vaše mišljenje??

  • Bezveze

    Votes: 4 8,7%
  • Nije loÅ¡a

    Votes: 4 8,7%
  • Dobra

    Votes: 11 23,9%
  • Odlična

    Votes: 27 58,7%

  • Total voters
    46
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Ma svaka cast Dini na Corsi, momak ima stila i to se vidi na autu.
Kad ces me vise provozati? :) Znas i sam koliko mi je draga, cak i na 14kama:D
 
Član
Perfektno tuniran auto . Baš na mjeru , bez kiča i papanluka . Svaka čast , samo naprijed ..
 
Član
Dere muzika u corsi. Sjecam se ljetos kad prodje kroz grad tablica se trese meni se cini...
 
al nisam znao da ima ovako jaku muziku...Vidio sam je jednom,dvaput ali nisam obracao paznju na to...ja koliko vidim ovo su Llumar na staklima,nego ova "rora" mi zapala malo za oko,gdje si je radio...?
P.S-Evo i moj je auto sada na 14-kama,kada ces ti stavljati felge...?
 
Član
dobra dobra stari ... ima u BL jedan moj kolega istu i ofarbao sve u boji auta, ispala je do jaja :)
 

JD.

Član
@fiesta - nisu llumar radio sam na drugom mjestu. roru sam u kiseljaku stavio kod Barbica, htio staviti lonac i izvuci i na drugu stranu ali nema bas puno mjesta pa nisam htio petljati sa tim i onda samo stavim ovaj nastavak. a felge pa pocetkom marta odmah :D

@dottore ma bila bi ona skroz sredjena do proslog ljeta da nisam uzeo gtc, bio sam ja nasao sve za nju ali eto ;)
 
@JD-znaci samo nastavak si stavio.ma super ti je autic al stvarno...kulturno do bola...Nego moze li se znati cijena te rore,jer meni bas takvo nesto treba...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top