Opel Corsa C

Opel Corsa C

Član
Pozz
Nova corsa se voza vec neko vrijeme, pa ev da je prestavim u garazi.
U pitanju je Corsa C 1.2 16v
Ovaku sam je kupio.




Ukratko, Nove felge Borbet 15" 7J, stavio zadnji porotocni lonac i ukrasni nastavak od ikonksa, naprijed stavio FK zracni filter gljivu, malo je zatamnio i to je to za sada.














U skorije vrijeme namjeravam da dovrsim muziku koju sam zapoceo, staviti Xenone,
staviti neki bolji zadnji lonac, i to je to za sada, et pozz
 
Član
E hvala svima, ima jos dosta da se radi ali otom potom, slusa me zasad sto je najvaznije, pozzz

forsa je napisao(la):
wauxal corsa fino :) nek je sasrecom

hehe namjerno sam ostavio ovu wauxal masku da mi se corsa razlikuje od ostalih, imo sam slucajeva pita me raja koje je ovo auto :D bilo je pitnja " jeli ovo škoda, Alfa sa cudnim znakom" heheh
 
Član
mirnes12 je napisao(la):
E hvala svima, ima jos dosta da se radi ali otom potom, slusa me zasad sto je najvaznije, pozzz

forsa je napisao(la):
wauxal corsa fino :) nek je sasrecom

hehe namjerno sam ostavio ovu wauxal masku da mi se corsa razlikuje od ostalih, imo sam slucajeva pita me raja koje je ovo auto :D bilo je pitnja " jeli ovo škoda, Alfa sa cudnim znakom" heheh



...Vjerovatno oni isti koji ne znaju napisati "Vauxhall"...:D
 
Član
akka je napisao(la):
Ima mi drug istu i mogu ti reci da su pravo fine...tvoja je extra..:cool:

hehe hvala drug ;)

Astra je napisao(la):
fine felge, ali maska je odvratna u najmanju ruku...

maska nije cemu, ali je iz jednog djela sa karambolkom, zato nisam mjenjo, nekom drugom prilikom ;)

tibor987 je napisao(la):
mirnes12 je napisao(la):
E hvala svima, ima jos dosta da se radi ali otom potom, slusa me zasad sto je najvaznije, pozzz

forsa je napisao(la):
wauxal corsa fino :) nek je sasrecom

hehe namjerno sam ostavio ovu wauxal masku da mi se corsa razlikuje od ostalih, imo sam slucajeva pita me raja koje je ovo auto :D bilo je pitnja " jeli ovo škoda, Alfa sa cudnim znakom" heheh



...Vjerovatno oni isti koji ne znaju napisati "Vauxhall"...:D



100% ;)
 
Član
To Kićo nesrećo :p još prepakuj od mene motor i veselju nikad kraja :p

Vidimo se uskoro, samo lagano i uživaj ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
To Kićo nesrećo :p još prepakuj od mene motor i veselju nikad kraja :p

Vidimo se uskoro, samo lagano i uživaj ;)

hahhaha da te neznam mozda bi se i dogovarali oko tog motora :p heheh salim se, vidimo se uskoro pozz
 
Top