Opel corsa b client project 2

Opel corsa b client project 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh evo je napokon, molim pročitajte ovaj text prije nego vidite sliku, zbog boljeg efekta, a možda i propustite neki važan dio ili neko objašnjenje.

Ovaj projekat je za našeg (vtbih) administratora outrage-a, na slici ima njegovo ime pa možda neki pomisle da je on radio :p

Ali nije, projekat je trajao dugih dva mjeseca i mogu reć da me dosta izmorio, najviše mi je oduzeo vremena moj računar koji sam dva-tri puta popravljao i iznova kretao s projektom. I napokon dočekali smo svi taj dan, kad će na forumu zablistati ova opel corsa b.

Auto je rađeno po želji vlasnika, a to je da bude ova boja, kao što je i na njegovom autu, crni retrovizori namjenjeni za corsu, crni angel eyes farovi, farbanje svih plastika u boju auta, prednji branik od opel corse b gsi, neke lijepe petokrake felge i neki dodatak po mom izboru, ono šta mislim da bi lijepo stajalo...Trebao sam uraditi dvije verzije plastika (crna i u boji auta), ali zbog problema s računarom taj sam dio izostavio......

modifikacije:
kompletan brush kako auta tako i pozadine, izuzev ovih djelova koji su c/p:
- prednja felga (malo rebrushano od strane mene i dodane relfeksije)
- plakate na zidu (lijevi čošak i desni čošak)
- stub za pregledavanje karakteristika automobila

rebrushani djelovi (komplet rebrush):
- sjedista
- zadnja felga

OSTALO JE SVE BRUSH

i da, ovaj neon mi je sinuo u posljednji čas, a usto se slaže i sa novim skinom foruma ;D

org
http://www.dezmembrarionline.ro/poze/20091129083855.4_GSI_ATLANTA.JPG

chop with prezentation
finish800.jpg


HR


comments plz :p



CICO

posjetite nas i ugovorite posao ;) vtbih.com
 
Član
Bome dobro nema sta svaka cast ,po meni bila bi jos ljepsa samo da je crna ili bijela boja sa nekim crnim dodatkom npr.krov crni
 
svaka cast...ja pokusao jednom uraditi ove refke,mucio se 2-3 dana,kad uradim meni glupo izgleda,mozda je dobro izgledalo nemam pojma...stvarno ih je tesko uradit :icon_sad:
 
uco_opc hvala, nije mi palo na pamet to s crnim krovom, jer je kao sto sam vec napomenuo vlasnik trazio iskljucivo ovu boju:icon_eek:

tvrdoglavi postavis u ostali radovi na vtbih pa mi komentarisemo jesul dobre ili ne :D
 

Ryu

Član
cico_mevle je napisao(la):
hvala ryu ;)

u posljednje vrijeme izgleda raji se ne svidjaju dobro chopovi:icon_confused:

ma raja navikla na nesto obicno,cim se potrudis za nesto puno vise,niko nista ne komentarise...ko da ne razumiju sta je uradjeno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top