Opel corsa 1.2 loko auto

Opel corsa 1.2 loko auto

Član
...i ja kad kažem pug 206 4500 KM ljudi odmah uhh,ti nisi normalan,neka, radije će propasti kod mene nego da ga dam za iste pare kao neki neodržavan...

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Član
...i ja kad kažem pug 206 4500 KM ljudi odmah uhh,ti nisi normalan,neka, radije će propasti kod mene nego da ga dam za iste pare kao neki neodržavan...

Sent from my E2303 using Tapatalk
Ja mog nikad prodati neću nikom. 8 godina bez kvara, 300.000 na satu, radi i ide kao prvog dana kad je kupljen sa 119.047. Samo redovan servis ulja, filtera, zupčastog i remenja. Još su fabrički diskovi, amortizeri i sve ostalo na trapu fabrički, jedino torzija preventivno na 200.000 odrađena, zamjenjeni ležajevi i taj trošak bio 60KM, nisam čekao da ode, mogla je još mnogo, ali ako ode, onda je malo skuplje. U principu, isplativiji auto nikad imati neću, održavanje “džaba“, bukvalno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
bice to solidno auto, :) voza se neko vrijeme da vidim potrosnju benzina ulja i kako se ponasa motor ako bude ok onda vjerovatno ugradim plin inace ce biti bacanje para.

eh ima fazon ako nemate dijagnostiku kako vidjeti koja je greska, a to je da drzite gas i kocnicu do kraja upalite kontakt i brojite treperenje lampice od motora, treptaji u odredjenim sekvencama predstavljaju odedjeni brojeve, nije bas lako ali ko nema opel dijagnostiku moze da posluzi za prvu pomoc



Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Član
Taj pedal test radi na vecini opela
Ja koristim ELM327 za neku sicu kad me nesto zanima vec 3 godine, fercera bez problema, mislim da sam je platio nekih 3-4$
 
Top