Opel calibra 8v 16 v benzin

Opel calibra 8v 16 v benzin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupi sine golfa dvojku dizela ili ako ne ideš u kafanu često uštedi za trojku es de i.
Hoćeš raditi restauraciju koje nema bez 10-15-20 hiljada maraka, a pitaš za potrošnju i ubacivanje dizela. Bog ti pomog'o. Restauracija nije mećanje lonca auspuha sa motora, naljepnica "turbo sport" preko pola šajbe, i one najjeftinije crvene presvlake preko izderanih sjedišta.
 
Da ne mislis da ti pqmetujem i sve al auto o kom mastas od djetinjstva a ne znas makte ne osnovno onda si slabo mastao o njoj. Osnovno je motori koji dolaze u njoj snaga potrosnja. Ti cim to sam ne znas tesko da si ozbiljno mastao o tom autu. preporuka za 16v jer je potrosnja kao sa 8v rame uz rame a u idenju ogromna razlika


Ja kad sam mastao o Corradu,ni sanjao nisam da moze trositi 6l. :p:D
 
Član
ne mogu a da ne pomislim da je ovo opet neka zajebancija...pa u ***** vise,calibra,da malo trosi,nece plin i takvu(u normalnom stanju) pilu bih upropastio dizelom. De ti kolega radije napravi resta...golfa cvaje dizel jer nazalost vec se vidi kako ce ta calibra zavrsiti....
Start,ja sam trazi odgovor iz prve ruke i dobio ga preko Litle Dragona a to sto ti ne citas ono sto je prvo napisano ja ti nisam kriv,citiram ''radije bih joj ugradio dizel motor nego vozio na plin'' na sta si ti logicki trebao zakljuciti da je ne bih ni uzeo ako mi ne pase potrosnja. Selam
 
Član
Da ne mislis da ti pqmetujem i sve al auto o kom mastas od djetinjstva a ne znas makte ne osnovno onda si slabo mastao o njoj. Osnovno je motori koji dolaze u njoj snaga potrosnja. Ti cim to sam ne znas tesko da si ozbiljno mastao o tom autu. preporuka za 16v jer je potrosnja kao sa 8v rame uz rame a u idenju ogromna razlika
Citao sam lauda i literaturu i razne postove na forumima sve sto sam mogao naci,ali htjeo sam da cujem iz prve ruke tacno i iskreno medutim po komentarima pojedinaca se vidi da se ovde nista ne moze normalno napisati a da neko ne trazi dlaku u jajetu i na osnovu toga pise komentare...
 
Član
Kupi sine golfa dvojku dizela ili ako ne ideš u kafanu često uštedi za trojku es de i.
Hoćeš raditi restauraciju koje nema bez 10-15-20 hiljada maraka, a pitaš za potrošnju i ubacivanje dizela. Bog ti pomog'o. Restauracija nije mećanje lonca auspuha sa motora, naljepnica "turbo sport" preko pola šajbe, i one najjeftinije crvene presvlake preko izderanih sjedišta.
Prvo ne znas sta mi je u glavi i kako bih radio tako da dalje ne bih htjeo da komentarisem dalje uopste a i tebe i ostale bih zamolio da ne komentarisete vise jer sam dobio odgovor na moje pitanje tako da ... :D
 
Član
Hvala vama svima koji ste se ukljucili u razgovor na ovu temu bez obzira kakvi vasi odgovori bili ja sam dobio odgovor od Dragona na ono sto me interesovalo na prvom mjestu,vi sto se bojite da cu unistiti kalibru dizel motorom nesekirajte se to se nece dogoditi,Kenno vjerujem da kosta mnogo nemam novca da to sve spicim za 3 mjeseca pola godine ali postepeno hocu sigurno i neboj se nece to biti seljo tuning to sto je vecina ljudi unistila calibre furkom na F&F ne znaci da cu i ja.
Start drug budi realan standardi su takvi da je veoma tesko sipati neko auto koje trosi 15+ zato sam i pitao ovdje za tacnu potrosnju da bi znao da li da uzimam auto ili ne a nece calibra lose zavrsiti ako sumnjas u mene postavicu ti sliku kako imam u planu da izgleda.
Lauda ne mislim da pametujes vidim da si stariji od mene starijeg nije lose poslusati,a tebi i dalamu hvala na objasnjenju oko 8v i 16v.
Zamolio bih admina da zakljuca temu jer nema vise potrebe za diskusijom,sve sto bi se dalje pricalo moglo bi otici u krivom smjeru od postavljenog pitanja.
 
Član
evo ovdje imas sve modele kalibre i sve o tim modelima sto bi te moglo interesovat

http://www.auto-data.net/en/?f=showSubModel&modeli_id=257

i meni je licno kalibra jedno od najljepsih auta i iskreno se nadam da ces je uzet i napravit od nje jedan lijep primjerak. sa srecom.
Bice aBd radena otprilike kao ova http://www.calibra-club.de/galerie/osch06_files/Osch06_099.jpg jedine oscilacije mogu biti boja i felge, nadam se da ce se tebi i ostalima svidjet kako planiram da to izgleda.
 
Legend
Ubuduce, ako planiras da dobijes kvalitetan odgovor, prvo se ti dobro informisi i skontaj sta hoces sa svojim autom.
Ovako gdje si dao povrsne informacije, u jednu ruku i neozbiljne, ozbiljan odgovor ne mozes ni dobiti.
BHT mod team.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top