OPEL Calibra 1.7 Diesel TBrain

OPEL Calibra 1.7 Diesel TBrain

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
jos u Corrada upakujte dizela i bit ce dobro :icon_biggrin:

Sto je najgore u Visokom su to vec likovi uradili! U corrada su ubacili dizela, sramota za auto kad ga vidis da cadi!
 
Član
Auto je bombona, al sto brate motor za radne masine stavi.

Ima u zenici Corrado 1.6 zeldi. Sramota, prelijep, crven, al kad ga cujem kako stekce i vidim kako cadi zao mi bude kako upropastise auto.
 
Ova tema je za garazhu? jeli?
Ovaj je nesto sto mozes da ga popravis .... kao kako nikada niste videli Cali Diesel...
Imao sam nekolike benzinse... ali nikad necu da ga menjam s'Disela ovaj Opelaaaa...
Imao sam Golf Mk2 1.8 GTI 16V
photo0146fp3.th.jpg

photo0155ja5.jpg

photo0157vo9.jpg

photo0153zd1.jpg

photo0002ct7.jpg


Imao sam QUATTRO AUDI 2.3
photo0232yd3.jpg

photo0240yr5.jpg

Ali ovaj je interesantan kad pravis nesto drugacijeh iz drugih...
kad idem na Pumpe 3 puta me pitaju Benzin ili Diesel???
 
Član
neke se stvari ne mogu kupiti novcem...recimo...calibra diesel...cudo je to kavih sve kombinacija mozes vidjeti u nasim krajevima...recimo u Doboju ima jedno 5 starih mercedesa slonova w126,i svi cvalikaju...cudo jedno...i sama fabrika bi se cudila...nikad u taj auto nije ugradjivan dizel...a kod nes ni jednog benzinca... :)...cudo...


dobra calibrica
 
sasad je napisao(la):
neke se stvari ne mogu kupiti novcem...recimo...calibra diesel...cudo je to kavih sve kombinacija mozes vidjeti u nasim krajevima...recimo u Doboju ima jedno 5 starih mercedesa slonova w126,i svi cvalikaju...cudo jedno...i sama fabrika bi se cudila...nikad u taj auto nije ugradjivan dizel...a kod nes ni jednog benzinca... :)...cudo...


dobra calibrica
tako je... svasta ima u Balkanu...
Ali da bih bilo ovde i da bih videli kako radi uuuuu kao da bi bio iz fabrike... i ne trosi mnogo... 5 do 5.5 lit. per 100km (winter) i ide kao zmija :)
 
Član
jao pa dje u calibrasevinu disla da klapa jao pa grijeh je a i onako nisu troskali da si akkva ventilasa ubacio jbt.
@ edo i kod nas u ljubuskom ima corado diesel bio vr6 a sad 1.6 d jao sramote uf....
 
Član
U nas je momak slozio 1.7 dti Astru od 200HP-a i nitrom. Nije ni diesel sto je nekad bio.
Calibra je strasan stroj! ;)
 
Član
sve ok ali kad si vec isao na dizela
trebao si uzet neki motor novije
generacije s minimalnih 150 ks
moje mišljenje:):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top