Opel Astra, Sarajevo

Opel Astra, Sarajevo

Vaše mišljenje ??

  • Bezveze

    Votes: 7 7,6%
  • Nije loÅ¡a

    Votes: 20 21,7%
  • Dobra

    Votes: 36 39,1%
  • Odlična

    Votes: 29 31,5%

  • Total voters
    92
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro auto pravo

o okusima ne raspravljati ali bi je ja samo malo zakucao u pod i skinuo one male vjetrobrane na vratima
 
Član
@mijo_16V: Slike su starije i Astra je vec odavno spustena.

Inace, na slikama su obicni samo jos pragovi, koji su nedavno takodje promijenjeni pravim od OPC-a.

Pozdrav!
 
Član
YaSSaL je napisao(la):
@mijo_16V: Slike su starije i Astra je vec odavno spustena.

Inace, na slikama su obicni samo jos pragovi, koji su nedavno takodje promijenjeni pravim od OPC-a.

Pozdrav!

Haj se ti nama drug predstavi u za to predvidjenu temu. takav je red
 

edo

Član
ova astra je extra,pošto ja stanujem na vracama viđam je stalno dole na parkingu kada se silazi
sa vraca prema trolejbujskoj kod grilla...poz za vlasnika...
 
Član
mene interesuje di je zbavio ovu mrezu naprijed dole izmedju maglenki ako mi se ne cini to je ona mreza ko na maski kod mene u avataru...
 

IGY

Član
ta astra vise nije u tom stnju, vtracena je u fabricko stanje, i prodana, a momak koji je vozao sad voza astru bertone cabrio, i vjerovatno sve sa ove i de na novu
 
Član
bas je mocna bila, steta....onda bi ovo trebalo skinuti sa ovog topica, kad vec nije u njegovom vlasnistvu auto vishe...
 
Član
a usput ako neko ima kakvu info di mogu zbavit ovakve mrezice ko kod mene na avataru bio bih mu zahvalan...
 
Član
enesss je napisao(la):
fino izgleda,vozio sam se u puno ovakvi astri,tvrde i neudobne su za strahu,nemislim na opruge il ..... nego inace takve su,al motor je za 10

ja sad vozim astru g opc a prije nje sam vozio Golf 3 i sto se tice udobnosti nekazem da je astra bas nesto udobna ali prema golf 3 jest i to puno udobnija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top