Opel Astra GTC

Opel Astra GTC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lijepa astra skroz (a dobro bi joj stajala i crno bileja kombinacija :lol: joke) ove felge bezobrazno lijepo joj leze
 

JD.

Član
hehe ma ne znam, nije ni farbanje toliko daleko sada kad su me seljaci izudarali po parkingu sa svih strana... :D
 
Legend
JD. je napisao(la):
hehe ma ne znam, nije ni farbanje toliko daleko sada kad su me seljaci izudarali po parkingu sa svih strana... :D

zar i tebe :icon_eek:
:lol::lol:

da ga ofarbas 12521321 x, opet ce biti isto nakon nekoliko dana, nazalost :icon_cry:
 
Član
kad gledam ovu svoju astricu - vidim lijepe linije za two-tone coloriranje.. sto je je.. ali mislim da se to polako isfuralo, u njemackoj sve vise vidim matt boje no ne znam kako tu sa pranjem/poliranjem itd.

samo ti nju u crno opet lakiraj.. lijepo joj stoji..

al' ja licno ludu srecu imam kazu irac u tz najgori dio grada.. a moju mazgu nitko pipnuo nije dok je bila tu..
 

IGY

Član
odlicna astrica, mada steta onih par ogrebotinica, ali sredices ti to ne sumnjam ja u tebe
 

JD.

Član
.nOKe je napisao(la):
zar i tebe :icon_eek:
:lol::lol:

da ga ofarbas 12521321 x, opet ce biti isto nakon nekoliko dana, nazalost :icon_cry:

ma neeeee :D imam 5 ostecenja :D ne znas koji je na gorem mjestu haha ako hocu jedno popravit onda komplet lakirat :D

a zivota mi ako je ofarbam nece vidjet nijednog parkinga nit drugog auta na manje od metra udaljenosti :D dizem kredit kod murije za kazne za parking :D

RCat je napisao(la):
kad gledam ovu svoju astricu - vidim lijepe linije za two-tone coloriranje.. sto je je.. ali mislim da se to polako isfuralo, u njemackoj sve vise vidim matt boje no ne znam kako tu sa pranjem/poliranjem itd.

samo ti nju u crno opet lakiraj.. lijepo joj stoji..

ma jeste mat boje su sad u modi ali ko ce to prati :D :D i ovako je jedva odrzavam cistom.. puno prasine ovdje ima u zraku :(

ma u istu boju opet sta cu, ili kawasaki zelenu ako me prenese :cool: il je prodam hehe
 
Početnik
super ti je auto, vec sam ga davno pohvalila i opet cu... bas mi se svidja...

digresija (nema veze s astra gtc): hrabrost se (i previse) cesto granici sa gluposcu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top