Opel Astra G Update

Opel Astra G Update

Član
Moje prvo auto ... opel astra G za sada standard a u planu sam raditi je ... u subotu panorama (crn krov), poliranje farova i xenoni.. uskoro abd planiram spustiti je i staviti neke 17-ke bolje nego ove :icon_smile:

Godište 2002
Kilometraža 174000
Konjskih snaga 101
Kilovata (KW) 74
Kubikaža 2.0
Pogon Prednji
Gorivo Dizel
Veličina felgi 15
Transmisija Manuelni
Broj stepeni prijenosa 5+R
Broj vrata 4/5
Boja Žuta
Metalik
Muzika / ozvučenje CD-MP3
Registrovan
Ocarinjen
Servisna knjiga
Servo volan
Komande na volanu
ABS
ESP
Airbag
El. podizači stakala
Električni retrovizori
Klima
Alu felge
Alarm
Zaštita/Blokada Električna+mehanička
Daljinsko otključavanje



14jnpew.jpg
 
Član
RE: Opel Astra G

E dobra drug Astra viđao sam je par puta po Tuzli,sretno sa planovima ;) Ja bih mozda skinuo obrve sa farova ali to je moje misljenje ;)
 
Član
RE: Opel Astra G

Rodjak znas moje misljenje o Astri napravit cemo od nje Masinuu samo rodjaka slusaj ;);)
 
Član
RE: Opel Astra G

masala astri prvo bruda moj uze plavu sad ti sa zutom..a bas mi je cudna zuta boja al nije losa na astri...sretno u planovima..;)
 
Član
RE: Opel Astra G

soffa je napisao(la):
masala astri prvo bruda moj uze plavu sad ti sa zutom..a bas mi je cudna zuta boja al nije losa na astri...sretno u planovima..;)

ma samo astre ... uzeo sam ja ovu i prije al eto sad je predstavljam ... jeste da je zuta al i nije tako lose .. stoji joj :p hahah .. hvala druze :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Astra G

Little Dragon je napisao(la):
Sretno u radovima fina Astra , ubaci samo slike unutrasnjosti

hvala druze ... bice jos slika danas me kiša zeznu pa kad bude lijepo vrijeme da slikam :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top