Opel Astra G OPC!

Opel Astra G OPC!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prodajem Astru G OPC limitirana serija od 3000 primjeraka (0102)
BEZ ZAMJENA ! ! ! BEZ ZAMJENA ! ! ! BEZ ZAMJENA ! ! !


3 Vlasnik (drugi u BiH) 2 kljuca , svi servisi uradzeni (veliki na 196.500) Auto nikada nije bilo udarano , garazirano svake zime !
Prava kilometraza !

Potrosnja:
Grad (guzva) 12-13
Otvorena 7-8
Kombo 10


Mane:
-Jedina mana je klima koju nikada nisam ni provjeravao niti punio jer se razbolim od nje cim je upalim

CIJENA : 7000KM
 
Prije svega nisu sve Astre OPC , drugo saljem ti slike i podatke privatno iza vikenda jer cekam jednog momka tj. obecao sam mu da cu ga pricekati dok vidi jel moze krediti dici pa da ne ispadnem supak da dalje obecavam i sl. sacekat cemo da to prodje a Jasmine s tim da si iz Sarajeva javim ti se pa neobavezno dodjes uzivo i pogledas bez ikakvih filtera :D
 
BUMP!
Osvjezio sam prednji branik i malo pragove , nabacio nove gume toyo proxes T1R , ofarbao sve 4 felge na novo , zamjenio nosace branika i vratio crne farove jer one sa socivom mi se bas nisu pokazali za nocnu voznju . I da jos ce ici u branik ona mrezica od ABS plastike .
Takodje rijesena jedina mana koja je bila a to je hladnjak klime , napravljeno sve stavljeno novo i napunjeno!
Cijena ostaje ista tj obrisan mi je post gdje bio bump na 6500KM a utroseno je oko 1200-1300km na sve ;)
Auto ce biti dostupno iza Bajrama za sve vrste kontrola , pregleda , servisa !








 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top