Opel Astra G Caravan 1.7TD - Stock

Opel Astra G Caravan 1.7TD - Stock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh, da i ja predstavim novu vozilicu...

Dakle, Astra G 1999. godina, 1.7TD štedljivac od 70 KS... Klima, allround diskovi, ABS, kasetaš origigi, :icon_smile:, maglenke, ići će neki Player (samo moram skontati spajanje i onih tipki sa volana da šljaka sa CD Playerom), 4x Airbag, daljinsko ključanje, nema električne podizače prozora :icon_eek:, ali nije ni važno toliko...

Ja zadovoljan, super je za voziti, malo troši, što je najvažnije... Možda će ići neke felge aluminijske na nju uskoro, pa onda dalje...

Evo dvije slikice, biće još...
 
Član
ovo su dobra auta,zahvalna,pogodna za odrzavanje,da se ova tvoja dobro sredit,puno srece,i puno predjenih kilometara;)
 
Član
Super auto vozim i ja isto potpuno nego da te pitam kazes da malo trosi koliko po gradu ti potrosi...:cool:
 
Hustler je napisao(la):
Super auto vozim i ja isto potpuno nego da te pitam kazes da malo trosi koliko po gradu ti potrosi...:cool:

Care, vozao sam Tipa 1.6 od 90 KS, sad ona prema njemu skoro i ne troši... :lol:

Ma auto je kupljeno u subotu, tako da nisam provodio mjerenja, deklarisana je 7 i nešto litara u gradskim uslovima, pa eto ne znam, kad malo upratim javim... Prosjek 6 l...

Hvala svima... Da se sređivati, i nije uopšte skupa za održavanje, dobio sam servisnu i račune od prethodnog vlasnika, ma sića...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top