Opel Astra G Bertone 2.0T Nedeljno kupanje st.7

Opel Astra G Bertone 2.0T Nedeljno kupanje st.7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

lajsna je fabrici tu . ako je skine iza ce mu ostati male tackice na koje se fiksira tako nista od skidanja jedino da se ofarba u boju auta
 
Član
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

brate dragi sta je ovo sad opet na astru samo ova bolja..hocemo sta raditi na PS da je uljepsamo jos vise..ma da ti ne govorim skini ovo mijenjaj ovo kad znas al stvarno trebo ti malo na unutrasnjosti poraditi ako neces farbati ovo makar folijom odradi matt ili sa sjajem pa da bude ko piano black...a sta je sa primerom...i hocu da se provozam u ovom makar po komsiluku ako ne moze po TZ...;)
 
Član
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

radio sam kutiju za woofer za ovu astru dok je bila kod onog lika prije nego je gajs_gt kupio,bio je krov i hauba tad u mat crnoj folij i druge felge sad je bolje bez toga :cool:

Inace auto ima potencijala i dosta je ulagano u njega al nazalost dosta toga u pogresnom pravcu pa je posle mijenjao i prepravljano al kako god dobra je i veca je pojava od audija proslog :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

Hasoo : Hvalaa ma kakav Audi bas moram otici do komsije da se malo poganjamo on je kupio od mn s6
Soffa : Bit ce krugova naravno a sto se tice Ps ne moras nista radit perfektna je ovako
Adii : Ma joj taj momak iz zivinica je ulozio bruku para ali sve na neke Dzide :D
 
Član
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

Viđao sam je po Živinicama sad ovo zadnje ljeto, tad nije imala nikako prednje karambolke, samo je stojao veliki IC naprijed, nije bio ovakav izduv pozadi 8 trenutno je dosta bolji )
i ruzno je radila, tokom voznje je nesto trokirala , skakutala itd..
 
Član
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

Ma neam pojma ja msm da je tad se tek pocela radit :) radio je nesto na motoru ja msm da je ubacivao Turbo nisam siguran
 
Član
RE: Opel Astra G Bertone 2.0 Turboo

dobra astra,jesi je u mostaru uzeo,znam da je ovdje vozana,vidjao sam je,bruji fino a i ide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top