Opel Astra G 2.0 16V DTI

Opel Astra G 2.0 16V DTI

Hvala brate, ma odmah trazim inspiraciju. Haubu moram drugu i branik. To ce se raditi mozda cak i sljedece sedmice jer sam prodo passata. Jos cu i maglenke da uzmem i isjecem branik i stavim jer imam instalaciju.
 
Vozdra. Mali update, uzeo sam crne farove koji preko vikenda idu na poliranje i na auto. Msm da ce odlicno sjesti.

slika-1010356-58da139aec952-velika.jpg


Uzeo sam i 4 polovne gume 205/50 r16. Jedva ih nasao, rijetke pravo. To bi sve trebalo da se nabaci preko vikenda, jos cekam jarana da zavrsi kombija pa da uradim haubu i branik.
I nabacen je in vivo stiker, onako da malo razbije crnilo, ofarban nosac tablice jer je bio chrome pa je bilo ruzno. Kad dodju nove table ce se zalijepit dvoslojnom trakom.

20170405149141144635659.jpg
 
Moj ima 307 hiljada, zadnje 2-3 sedmice sam presao preko 1000km i slusa extra. Odrzavana fino i ja cu tako nastaviti. Hvala :D
 
Član
Nestale su ti slike sa pocetka teme, uslikaj opet malo unutrasnjost, malo detalje ovo ono :D ta sjedista,konzolu itd, docaraj malo, i pokusaj da ne budu slike bas ovako mutne :D
 
Evo i ja sad vidjeh da jesu, Uslikat cu preko vikenda jer ovih dana nemam nikako vremena jer radim 2 posla. Slike su mutne jer slikam prednjom kamerom. Zadnju razbio :D Uzet cu od druga tel pa cu slikat fino :D
 
Sprejevima :D
Prvo obrusio ostecenja, izgitovo, pa onda vodobrusnim 800, pa 3 sloja prajmera, pa 3 baze i 3 bezbojnog. Ispalo extra.
 
Top