Opel Astra G 1.8 16v

Opel Astra G 1.8 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_JokeR_ je napisao(la):
uu super astra puno predjenih kilometara bez kvara

Hvala hvala ;)

Ako gdje naletite na bijeli tacho da meni odgovara, javite :rolleyes:
sdc12165.jpg


sdc12163.jpg


Eh sada, ovo je vjerojatno naljepnica ili šta već... nisam prije vidio ovaj natpis ni na jednoj astri, ali sam našao da je to neki paket opreme... pa bih ja to lijepo sada skinuo da me ne bode u oči... valjda je samo zaljepljena tu, pa me interesuje kako je najbolje istu skinut i čime očistit ostatke iza nje... ???
sdc12160.jpg


I jedina oznaka folija koje su na autu, neznam jel llumar, ali koliko znam iz iskustva jeste, ili neke druge ali sličnog kvaliteta...
sdc12162.jpg


pozz :)
 
Član
wade je napisao(la):
fina astra pravo....nek je sa srecom...koliko moze kroz orahovicu?hehh

Neam pojma, kiša je ljevala svaki put kad sam prolazio, pa nisam žurio... kad sam je kupio i krenuo kući taj dan, stari bio samnom, provezao sam 4tom 150-160 :D

Og1 hvala ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
wade je napisao(la):
fina astra pravo....nek je sa srecom...koliko moze kroz orahovicu?hehh

Neam pojma, kiša je ljevala svaki put kad sam prolazio, pa nisam žurio... kad sam je kupio i krenuo kući taj dan, stari bio samnom, provezao sam 4tom 150-160 :D

Og1 hvala ;)

eto je dobra...heh da vidis koja je patnja s cetvorkom sdi-em nabit 140 onda...zovi kad dodjes nekad da je vidim uzivo...;)
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Drug vidim trazis te folije za instrument tablu

interesuju li te plazme?

Može na PM ponuda što imaš da vidim imal šta lijepo... to mi se ne žuri, ali ako bi naletio na šta lijepo uzeo bih ;)

Wade taj golf i nemože više... još 5-10 gore i to je plafon, vozao sam :D
 
Član
antrax je napisao(la):
Damir_ je napisao(la):
Drug vidim trazis te folije za instrument tablu

interesuju li te plazme?

Može na PM ponuda što imaš da vidim imal šta lijepo... to mi se ne žuri, ali ako bi naletio na šta lijepo uzeo bih ;)

Wade taj golf i nemože više... još 5-10 gore i to je plafon, vozao sam :D

a znam...neku vecer bas gledali koliko moze najvise onda i 140...a moze se onda fino nabit...kako sam ja cuo bilo je zakucavanja kazaljki onda...heh
 
Član
Skinuo naljepnicu na lijevim vratima od paketa opreme... našao dobar sistem za tu metodu skidanja :D Nisam imao baterija u digitalnoj pa nisam uslikao... pa kad budem skidao zadnje sa petih vrata, poslikam sve fino i napišem... ;)
 
Član
uvijek mi se svidjao ovaj tip astre,pogotovo ona coupe :)
naljepnicu mozes skinuti sa fenom onim a ostatke ljepila sa polir pastom,sonaxovom recimo.
hoces li kakve felgice vece stavljati,bilo bi ljepse puno
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
uvijek mi se svidjao ovaj tip astre,pogotovo ona coupe :)
naljepnicu mozes skinuti sa fenom onim a ostatke ljepila sa polir pastom,sonaxovom recimo.
hoces li kakve felgice vece stavljati,bilo bi ljepse puno

Znam to, fenom zagrijat i lagano iza silik ili tenef kroz ljepilo provući... u onda naravno malo sonaxa i dovest u red :)

Sad zasad neću jer su stavljene nove gume prije 10tak dana, jest da me ubija ovoliki profil, ali dok ih potrošim... pa slijedeću sezonu šta konkretno napakujem veće, a ove felge iskoristim za zimskih guma ;)
 
Početnik
sretno s radovima, ja sam do sad promijenio dvije astre, i jednu i drugu sam rastavio do zadnjeg sarafa tako da ako te zanima kako se neki dio skida i slicno imas PM:)
fina je to masina samo nemoj sebi dozvolit strogu rezervu (zna se radi cega), ostalo nepoderivo:)
pozz i sretno
 
Član
Pozz

evo ti izgled plazme

n0gl.jpg


ima raznih varijacija cak i one koja izgleda kao original ona je malo skuplja

ova kosta 180 maraka sad trenutno bi ti dao i dostavu gratis

inace kosta bez dostave 180

Lijep pozz

p.s. roba je za njemacko trziste
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Pozz

evo ti izgled plazme

n0gl.jpg


ima raznih varijacija cak i one koja izgleda kao original ona je malo skuplja

ova kosta 180 maraka sad trenutno bi ti dao i dostavu gratis

inace kosta bez dostave 180

Lijep pozz

p.s. roba je za njemacko trziste

Hvala ti što si se namučio oko tog da postaviš ;) Inače ću ići vjerojatno svijetloplavu unutrašnjost... dok još tačno se odlučim... ili bijelo kombinacija sa ostatkom... tako da ću najvjerojatnije ići bijeli tacho sa plavim osvjetljenjem, neki dosta jednostavan tacho da ga fino osvjetli plava svijetlost...

Kod Dude iz teama (opel team BiH) sam vidio što je on radio... kvalitet dioda je perfektan... tako da ću iste naručiti ako uspijem preko momka koji je njemu to nabavio... samo ja neću ići bijelo već plavo... pa kad stigne vidim kako svijetli i nastavim sa radovima...

Ako kod tebe ima šta te kombinacije, bijela podloga, plavo svijeto, sendaj mi privatno pa se dogovorimo... ova što si postavio je toliko jeftinog izgleda da je moja originalna previše lijepa za nju ;)

pozzz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top