Opel Astra f

Opel Astra f

Član
Nedavno prodao Kadetta nažalost,odnosno dao ga u račun za ovu Astru.Radi se o Astri f,1.6 8v.Auto je 1998-o godište.Od opreme vala nema skoro ništa,ima Abs,zračne jastuke za vozača i suvozača,centralno zaključavanja,el.šiber,maglenke i to je to.Fale mi el.podizači,koje uskoro planiram ubaciti.Auto je očuvano,što mi je najvažnije,ništa ne lupka,ne trese,tako da sam zadovoljan.Potrošnja se kreće od nekih 7 pa do 9,za ovih prvih 500 km što sam preš'o s njom.Uglavnom,bilo je još nekih auta u razmatranju,ali sam ovo uzeo prvenstveno što je Opel,što je relativno jeftino za održavati,a to mi je najbitnije.


 
Član
Dobar dobar. Operi ga malo usminkaj, namazi plastike gume onda uslikaj i postavi da se lijepo vidi, a ne ovako preko snijega :D
 
Član
shurda je napisao(la):
dobra astra druze,,dobro je pa nisi presao na vw;);)
Druže,nikada u životu ništa iz tog koncerna neće u moju garažu.Neka mi ne zamjere ovi Vagenovci.
anes golf je napisao(la):
poznato mi auto :icon_smile: sretno u nastavku ako sta treba znas gdjesam;)

Hvala drug,ako šta trebalo,čuti ćemo se ;)
 
Član
Hvala,hvala ;) Ako neko zna gdje ima uzeti za nju onaj naslonjač za ruku,a da nije neki od onih što šljašte k'o reklama,bio bih mu zahvalan da kaže :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
prelijepa astra kolega,boja za 10,bas auto ima potencijala:cool: samo steta za ovo godiste da nema klime:icon_evil: nek je sa srecom i da te sluzi na duge staze dok je ne zamjenis s jos boljom:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
prelijepa astra kolega,boja za 10,bas auto ima potencijala:cool: samo steta za ovo godiste da nema klime:icon_evil: nek je sa srecom i da te sluzi na duge staze dok je ne zamjenis s jos boljom:cool:

Vjeruješ da je rijetko kada i palim kad vozam neko auto što je ima klimu,ali eto,bilo bi bolje da je ima.Vidjeti ćeš da je očuvana kad dođem dole,pa sam na nedostatak klime zažmurio.Ima finih planova za nju :cool: Ostalima hvala ;)
 
Top