Opel astra f 1.6 16v sport

Opel astra f 1.6 16v sport

Član
E ovako nadam se da cu moci nekako da vam objasnim moj problem....Auto mi je stalo u voznji upalila mi se sijalica od motora engine i nastavio sam da vozim bio je bijeli dim iza mene otisao sam kod mjstora ispitao je sve nasao je problem na drugom i trecem klipu injektori su non stop pustali benzin ispitao je injektore uredu su instalacija uredu.... I zamjenim ecu sada ima struja na injektorima kako treba a sada mi blinka sijalica od engine i kada spojimo na dijagnostiku pise imobilajzer problem e sada gdje sam elektroniku covjek nema mobilajzera ni kljuca dali ima neki nacin da se sada moj mobilajzer i ovaj novi ecu upare ,,,,,


Nadam se da sam objasnio Pozdrav veliki
 
Član
Opel servis, programiranje ECUa bi trebalo biti do 150KM u najgorem slučaju, vjerovatno za tu Astru i jeftinije
Mislim da pokupe kljuceve sa starog ECUa i ubace u novi, nadam se da imas stari?
Ne znam za Lukavac, u Zenici znam ko to može uradit
 
Član
Opel servis, programiranje ECUa bi trebalo biti do 150KM u najgorem slučaju, vjerovatno za tu Astru i jeftinije
Mislim da pokupe kljuceve sa starog ECUa i ubace u novi, nadam se da imas stari?
Ne znam za Lukavac, u Zenici znam ko to može uradit
Znaci postoji nacin imam stari ecu i kljuc al kako ovaj majstor kaze da je moj ecu izgorio jer nije mogo nikako dijagnostiku da spoji na njega
 
Član
Hmm, to bi mogla bit zezancija...
mislim da ima i fora da se moze sredit preko one kartice sa brojevima sto dodje uz auto
mozda ti se na kraju bude vise isplatilo kupiti drugi ecu sa imobilajzerom, kod novijih opela dobijes i prsten koji ide oko brave za paljenje i cita imobilajzer
nek ti neko drugi proba spojit taj ecu
ako zelis broj majstora u Zenici koji bi ti to mogao rijesit pa da se informises oko cijene, mogucnosti itd?
 
Član
Hmm, to bi mogla bit zezancija...
mislim da ima i fora da se moze sredit preko one kartice sa brojevima sto dodje uz auto
mozda ti se na kraju bude vise isplatilo kupiti drugi ecu sa imobilajzerom, kod novijih opela dobijes i prsten koji ide oko brave za paljenje i cita imobilajzer
nek ti neko drugi proba spojit taj ecu
ako zelis broj majstora u Zenici koji bi ti to mogao rijesit pa da se informises oko cijene, mogucnosti itd?
Moze prijatelju broj mozda covjek da neki savjet jer do zenice mi se ne isplati nikako vuci auto
 
Član
063 992 182 Aid Dzambo
www.dzamboservice.com
Na piku aidopel
pa vidi, mozda iz price skontas sta treba, vidi mozes li poslat samo ECU pa da odradi bez auta itd.
Meni je govorio da moze programirat polovan ecu bez immo, e sad samo ne znam jel mu za to treba stari il ide nekako drugacije, ne kuzim se previse u to da sad mogu nesto sigurno tvrdit
Ako nista, vidi ima li on ecu i sta mu treba za ugradnju, koliko para i tako to
 
Član
063 992 182 Aid Dzambo
www.dzamboservice.com
Na piku aidopel
pa vidi, mozda iz price skontas sta treba, vidi mozes li poslat samo ECU pa da odradi bez auta itd.
Meni je govorio da moze programirat polovan ecu bez immo, e sad samo ne znam jel mu za to treba stari il ide nekako drugacije, ne kuzim se previse u to da sad mogu nesto sigurno tvrdit
Ako nista, vidi ima li on ecu i sta mu treba za ugradnju, koliko para i tako to
Hvala druze puno
 
Član
Druze zar nije lakse uradit immo off, 50-100KM i nemas problema, ako si siguran da ce taj ecu radit kako treba
 
Član
Druze zar nije lakse i jednostavnije uradit immo off na tom novom ecu, to ti je 50-100KM
 
Top