Opel Astra Classic Airbrushing

Opel Astra Classic Airbrushing

svaka cast na uradjenom poslu,ali nikad necu shvatit kako i zasto su se ovakvi motivi upetljali u styling automobila :smajli29:
 
ninoart je napisao(la):
a gle,reci ti meni zašto nebi bili?:icon_rolleyes:

lav,morski talasi,opel astra,eto rekao sam ti ;)

da furas neki stil,pa uradit nesto airbrushem sto ima smisla i ne izlazi iz okvira tog stila,onda ok,ali ovo...nema veze s vezom,ali ponavljam odlicno uradjeno
 
Član
cast na radu i ulozenom trudu :icon_smile:

ali,mislim da si mogao dosta vise detalja uraditi. najvise ispod i oko glave/lica tigra. docarati malo vise,predstaviti bolje,da realnije izgleda. ti,kao umjetnik bi to i sam trebao znati. i,uopste,motiv si mogao bolji izabrati. mislim,vec kad se radi,onda nek i glava boli. ali,u to necu da ulazim,jer ne kaze se dzaba da su ukusi razliciti :icon_smile:

ali sve u svemu,nije lose.
 
Član
sve ja to prihvacam,al svi vi tako mislite da je to "lako",a kad bi vam dao AB u ruke e onda bi bilo problema :lol:
a i pošto je ovo val vode,iz kojeg izlazi lavlja glava,nebi i trebalo biti mnogo detalja po meni,ali opet svatko ima svoj ukus ;)
tako sam i ja kad sam kupio prvi AB mislio da je to lako,sa tim možeš crtat full detalje,radi precizno,ali nije to tako kako se čini dečki moji!
 
Član
drug,ne govorim ja to tebi jer samo mislim tako ;)

http://www.pik.ba/artikal/2643311/airbrush-oslikavanje-zidova/

valjda sad razumijes zbog cega.
 
svidja mi se sto su i branik i maska uradjeni, obicno urade motiv na haubi i to je to, pa je ovako ljepse uklopljeno..sad je red i ostatak auta vala
 
Član
tebi covjek pokusava dati savjet a ti nista, bar reci nemojte mi davat savjete, ja cu uradit kako ja mislim i to je to
 
Top