Opel Astra Classic Airbrushing

Opel Astra Classic Airbrushing

Član
Little Dragon je napisao(la):
Alene ajde da mi uradimo na mojoj Astri kakvog Zmajcinu sa obje strane da vidi da znas raditi na autu :lol:

ma uradicemo 5-oglavog ako treba :lol:

al kolega je mene izgleda pogresno razumio.. nije bila nikakva kritika s moje strane,vec samo kazem da je mogao malo vise detalja uraditi.
@ AB majstor
i ja znam da nije isto raditi na limu i na zidu,ali ti svakako mozes izvesti i te "dodatne" linije,pa da i na kamenu radis :icon_smile:
ali nema veze,tjeraj kako si kreno i kako mislis da ti je najbolje..
 
Član
alene,ma nisam ja mislio da je ovo kritika,samo velim da nije isto! detalji se uvjek mogu radit radit i radit,al neznam kolko godina ti crtaš,kolko imaš godina i kolko si u ab svijetu :icon_smile:
ja radim neke 2 godine,počeo sam iz ničeg,sa tuševima sam crtao hehe,al polako kupujem nove stvari i učim,nito se ne rodi a da sve zna! ;)
sve u svemu,jos jedanput velim da se ja sa nikim ne svađam, ili opet ne podnosim kritike,savjete i slično,ja samo velim što mislim sa svoje strane,alen vjerojatno ima više iskustva od mene,meni je ovo prvi rad na automobilu sa mojih 16 god!
 
Član
i ja sam u tome neke 2,5 - 3 godine :icon_smile: nista posebno.

ja sam poceo sa pravim AB bojama,ali imao jako malo ( dobio od kolege sto sam kupio kompresor ) . dalje sam nastavio sa auto bojama/lakovima,razrjedjivao,patio se ko niko..dok nisam dosao do tuseva :icon_smile:
s njima sam odradio i izlozbu slika,i zidove i sve..a skoro kad sam radio ove slike u njemackoj,kupio sam sebi opasno dobre AB farbe,i mogu ti rec da se za nas standard ne isplati raditi s tako skupim bojama. ali,da ne duljim vise,vratimo se na temu o kojoj je i rijec ovdje.
sry na off topicu ;)
 
Top