OPEL ASTRA 2.0 DI

OPEL ASTRA 2.0 DI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Normalno da je skupo, sta mislis sa 1000KM napucat auto za kojim ce se svako okretat, neide to tako, velike pare su u igri. Nekad je bolje i ne pocinjati, a kad pocnes nema granice, cifra samo raste, ovo govorim ako hoces da ti auto na nesto lici, a siguran sam da su ovi xenoni dobri i kvalitetni.
Treba bolje razmislit, npr. kupis sranje svjetla koja ce smetat ostalima u saobracaju i onda kad te neko spuca zbog toga i skrsi ti auto, 600KM ce biti nista naspram toga.
 
ma nemislim sad ni ubaciti neko smece, nego mislim xenon moze sacekati, ima neke druge planove, nisam reko da ih nebi ugradio, al ne sada.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma razumijem ja tebe, nego samo kazem, ovaj model Astre je prelijep i moze se odlicno uradit, meni najljepsi Opelov model i nebi ti trebalo biti tesko je sredit, samo nemoj ruzno sta stavit, bolje ne stavit nego stavit bilo sta.
 
ma necu ni ja svasta, da pravim cirkus od auta, nego znas li gdje mogu nabaviti obrvice za farove, valja li ovo sto prave ovi plasticari ili ima nesto bolje kupiti, gdje i koliko para.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ima jedan momak dobro radi, treba se raspitat samo, jel moze to napravit, Vedo je golfa kod njega radio.
 
Legend
Mislim da ima negdje u mostaru da se kupi KAMEi

Eh recimo da ti kazem da imaju farovi za tvoju astru, angel eyes look smoked. Neznam cifru, mogu ti se raspitat ako hoces. I recimo da odradis bad look style, auto biti bilo drama. Znam da prijatelj Tepsija prodaje 18Ke OZ palladio sa gumama za astru bile na njegovoj i to ti je kompletni tjuning :)
 
imas li neki broj, gdje se nalazi i kako mogu doci do njega, koliko su mu obrve, cjena se razlikuje od auta ili je to neka fiksna.
 
Putovanja.ba
Administrator
Neznam tacno ici cu ti ja ovih dana do njega pa cu se raspitat, nisam mu ni broj uzeo, al javim ti sigurno, ako nista bit ce broj na mom site iza vikenda. A one felge sto daki spominje su zvijer samo skupo u PM (al vrijede svake marke) i sa gumama su ja mislim
 
opel ASTRA je napisao(la):
hmmmmmmm, sta raditi, ja sam starom na ibizu stavljo i nije bilo nikakvih problema, mada je vuklo malo vise struje.

hmmm to opet zavisi od slucaja do slucaja...imam druga koji je na ford KA stavio XENONE od 10e:) i bilo je ok,a kada je kupio novo auto i stavio iste te sjenilo je otislo u PM:D
 
Legend
Xenon nemoze nista nauditi ili ostetiti lecu fara na automobilu. To nema dileme. Xenon far radi na 35watti a obicna naj slabija je na 55w, pa sad razmisli, jedino one od 100 wati mogu ostetiti lens.

Tako da ako cak neko sprema auto za SR xenon mu daje do POLA ks:) :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top