Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

ovih dana ce to biti sredjeno...ide ovako kao kod Little dragona,centralna konzola u boju auta... :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

Meni je lespse crno, ako vec ne moze carbon, ne bih u sivo. Meni je na vectri fabricki sivo i ni malo mi se ne svidja....;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

dellas je napisao(la):
Meni je lespse crno, ako vec ne moze carbon, ne bih u sivo. Meni je na vectri fabricki sivo i ni malo mi se ne svidja....;)

to je sve stvar ukusa,jer kod mene je upravo drugacije,meni ubi u oci,sve crno :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

Shelby je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Meni je lespse crno, ako vec ne moze carbon, ne bih u sivo. Meni je na vectri fabricki sivo i ni malo mi se ne svidja....;)

to je sve stvar ukusa,jer kod mene je upravo drugacije,meni ubi u oci,sve crno :lol:

Naravno, stvar ukusa...i stvar dosade, pa da se nesto radi, znam kako je:lol: ;) Evo ti slika kako je kod mene u vectri, pa ti vidi kako ti je lepse(ovo je malo tamnija siva), ja bih ti preporucio jos tamniju ako vec radis;)
[attachment=35925]
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

Super ce to bit najbolje u boju auta i ja sam kod sebe radio isto i prelijepo izgleda:)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

@dellas
dosta se table razlikuju pa i tako dobijes drugaciji efekt,kad gledam tvoju sliku,ljepse bi stajala crna boja, heheheh...to ti je 100 ljudi,100 cudi :icon_smile:
@ DJ_M4rko i ja imam dobar osjecaj u vezi ovog :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

Brate meni je kolega radio i sad se kaje! Sad ce ponovo farbat u crno to je po meni nigdje veze nije ti auto staylersko nista ja nebi radio! Crna fina u jednoj boji cudo, i nikada je neces moci obojiti kao u tvornici, mozda cak koju slomis skidajuci ih i vracajuci neznam po meni nemoj dirat pozz!
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

uradjena centralna konzola,ja vise nego zadovoljan,ispalo je strava :cool:
odmastio plastiku,plastik primer,2x siva baza,zatim boja vise puta,i na kraju 2x lak...naravno nakon svakog nanosenja boje,bilo je smirglanja sa vodobrusnim :D
da ne duljim,evo slika...


















ne mogu nikako potrefiti ugao da se vidi prava boja,farbano je u boju auta :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - ofarbana unutrasnjost

Ispalo je bolje nego sto sam mislio da ce biti;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - ofarbana unutrasnjost

Fino ispalo trebo si to mat bezbojnim lakom da ne blisti puno mada je super ispalo hehe :)
 
Top