Opel Ascona :D by cico for Zahid

Opel Ascona :D by cico for Zahid

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auuu extra je ovo kao sto netko rece zar ascona moze ovako lijepo izgedati a i detalji su di drama,svaka cast rad je odlican ....;):cool:

:smajli44::smajli44::smajli44::smajli44::smajli44::hydro::hydro::hydro::hydro::hydro:
 
Legend
opet gledam i skidam kapu :cool: :cool: profi odradjeno, mozes li kad ako nadjes vremena ,slican fazon moje auto samo malko doraditi ,npr ovaj prekrivac ?
 
Svaka cast druze,nekad davno,daaaavno prije sigurno tri godine sam i ja neki rad radio sa istom tom pozadinom i upravo zato cestitam na refleksijama najvise ;)
 
Član
Svaka čast majstore... i ja kući imam jednu asconu u raspadnom stanju...pa ako nekad budem tajkun ovako će izgledat..:lol:
 
heh erol mogul vidjet na pm taj rad :D

hvala svima

PS

erol bas bi volio da se vratis ps-u i da pocne ponovo generacija starih vtunera, da se malo susretnu dvije generacije:123:
 
Član
Svaka cast... rad je za 10...mala samo zamjerka na perspektivi branika... ali je beton..!!!!:cool:
 
Član
Nisam bas neki fotošoper... a daleko sam od naprednih... tebi svaka cast, a za branik sam morao reci... jbg-a tako mi oko vidi... profesionalna deformacija..;)
 
ma ok...znam da je greska ali ja to nemerem skuzit kad sam previse buljio u nju:icon_cry:

hvala na podrsci i trebat ce mi nekd pomoc posto vi ipak bolje vidite:lol::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top