Opel Ascona C 1.8 16V sport nove slike

Opel Ascona C 1.8 16V sport nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
limitirana serija 5000 komada ! sportski volan, sportska recaro sjedista, sport karambolke i spojler.ALU felge ,Servo volan i ABS kocnice U dosta dobrom stanju , neregistrovan odjavljen , saobracajna na ime kupca .... Cijena nije fixna dolaze u obzir zamjene za skuter da nije made in china ili za VW bubu
[attachment=23660]
 
Član
RE: Opel Ascona C 1.8 16V sport

odakle je Askona ova

ja sam imao ovaj model crvena boja ali je bila 2.0
bila je kod mene 5-6 godina
prodao je u Sipovo nekom momku, oni napravili sranje sa njom neko pa sam cuo da je prodata u Jajce

sila auto je bila
 
Član
RE: Opel Ascona C 1.8 16V sport

slika ce bit dok poslikam . Ovo nije to auto . Ja ga kupio nedavno od momka iz Vogosce sad je na ciglanama moze se pogledat . Prodajem je jer mi je nesto zapelo oko fakulteta i trebaju mi pare hitno ....... dao bih je za 1200 al moze se tu jos pricati LP ;)

zaboravi sam ima i sportski izduv i sve ove karambolke su orginalne nije nista dodatno pravljeno
 
Član
RE: Opel Ascona C 1.8 16V sport

slikice :
[attachment=23693] felgice bbs 6.5 J
[attachment=23694]
[attachment=23695]
[attachment=23696]
 
Član
bump 1100 zar niko nece askonu kojih ima samo 500 na svijetu www.cavalierandchevetteclub.co.uk/ aboutme.htm

origigi slika na chavalier info
 
Član
Zao mi je sto ti je zapelo pa je morash prodati, vjerujem da bi je dotjerao. jbg.

Molim Boga da ovo auto uzme neko ko ima smisla i zna sta radi. Steta bi bilo ovaj raritet unistit.
 
Član
Javi se ti druze na www.opelteam.ba tamo ima dosta vise ljudi koji znaju sta je to i sta prodajes
 
Član
zakacio sam vjeruj ja obozavam te lude aute kojih ima malo , a ova ascona jest da izgleda na prvo oko kao cunerska ali je drama kad malo bolje pogledas :cool: jer ipak za auto koje je 1987 105 konja abs , servo , grijaci u sjedistima i ostale zafrkancije nisu dzaba.... Ako se ne proda probacu je malo srediti da je dovedem u orginaalni izgled pa onda ponovo probati prodat
 
Član
Probaj u Beogradu pod nekim mostom da je uvalis cigi nekom :lol: . Daj malo vece slike i napisi nesto o samom autu, pa mozda mozemo i pricati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top