Ono kad ti pukne guma sa 327km/h..

Ono kad ti pukne guma sa 327km/h..

Član
svaka mu cast na ovoj brzini od ovog udara bi vecina povukla naglo volan i otisla u pm
pravo auto u pravim rukama
 
Član
Ne znam gdje da postavim pitanje pa evo ovdje cu,kolega je imo havariju sa motorom,u pitanju je golf 2 1.6 dizel i sad mu treba drugi motor,naso je dizel motor uredni papiri,e sad njega zanima posto se nije susretao sa takvim stvarima mora li raditi atest kad ubaci taj motor na svoju sasiju znaci idizel motor sve isto osim onog broja koji pravi najvise problema,nadam se da nisam zakompliko'vo
 
Član
Prijatelju ti sigurno neće puknit guma na 327 kmh u golf 1.6 dizelu
Ne znam gdje da postavim pitanje pa evo ovdje cu,kolega je imo havariju sa motorom,u pitanju je golf 2 1.6 dizel i sad mu treba drugi motor,naso je dizel motor uredni papiri,e sad njega zanima posto se nije susretao sa takvim stvarima mora li raditi atest kad ubaci taj motor na svoju sasiju znaci idizel motor sve isto osim onog broja koji pravi najvise problema,nadam se da nisam zakompliko'vo
Jel ti tako kad ti se čuna digne dođeš do ženske i kažeš evo neznam gdje ću ga stavi pa ću u tebe
 
Član
Prijatelju ti sigurno neće puknit guma na 327 kmh u golf 1.6 dizelu

Jel ti tako kad ti se čuna digne dođeš do ženske i kažeš evo neznam gdje ću ga stavi pa ću u tebe
joj dobar si,mora da te kvalitetno hrane cim si tako pametan ;) NHF ako znas gdje treba da bude ova poruka ili je prebaci ako imas ovlastenja ,ako nemas reci nekome ko ima kad ti vec toliko smeta
 
Član
Smeta mi da si tako ljen i da nebi mogao odvojit 10 min vremena da prelistaš forum i da staviš poruku gdje joj je mjesto, a ne prvu temu koja naiđe, jer ti je naravno tako zgodnije(a moderatori nek se brinu gdje će tvoje poruke redat, baš nemaju drugog posla). Ovaj forum ima svoja pravila, ako želiš učestvovati u njemu morat ćeš ih i poštovat
 
Sta znaci kad ti je dimenzija gume 275/-30/19 :D pa kad pukne ne povuce auto puno u stranu,kod nas kad pukne kroz 65/70 prevrne auto na 80kmh :D
 
Top